Komentáre

Ktorú krivku si vybrať pre moju kuchyňu?

Ktorú krivku si vybrať pre moju kuchyňu?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Mandľa je nevyhnutná pre štýl vašej kuchyne. Tento horizontálny kryt za pracovnou doskou je rovnako chránený ako dekorácia. Výber materiálu by nemal byť ponechaný náhode a závisí od niekoľkých kritérií, ktoré sú vlastné vašim potrebám a vašim zvykom pri varení. V závislosti od štýlu vašej kuchyne si môžete osvojiť 4 typy záplatiek.

Dlaždičová krivka

Mandľa v obkladačke je istá stávka, ktorá sa hodí do všetkých štýlov, od veľmi moderných dlaždíc metra až po najodvážnejšie mozaiky. Ľahko sa s ním žije, pretože na čistenie stačí špongia, táto krivka vám umožňuje prispôsobiť si izbu, alebo naopak zostať triezvy a klasický. Jeho výhody : ľahko sa udržuje, odoláva teplu a prispôsobuje sa rôznym štýlom. Jeho nevýhody : kĺby môžu byť špinavé alebo plesnivé.

Sklenená krivka

Sklenená zásterka, ktorá je ideálna v modernej kuchyni, prináša svetlo. Ponúka veľa dekoratívnych možností, pretože sa dá ľubovoľne prispôsobiť, dokonca aj s rodinnou fotografiou. Okrem toho je sklo zvlášť odolné voči teplu. Jeho výhody : ľahko sa čistí, vydrží vysoké teploty a ponúka mnoho možných dekorácií a farieb. Jeho nevýhody : rýchlo sa zašpiní a môže sa poškriabať alebo rozdeliť.

Drevená sviečka

Či už sa rozhodnete pre masívne drevo alebo laminát, táto pochva prináša do kuchyne teplú a rozhodne trendovú stránku. Ideálny pre biely nábytok a škandinávsky štýl. Vyžaduje si určitú údržbu, aby odolala náporu času a postriekaniu. Jeho výhody : teplý, odolný a odolný voči nárazom. Jeho nevýhody : menej odolný proti vlhkosti alebo teplu.

Nerezová krivka

Č. 1, výber profesionálnych kuchýň, nerezový poťah proti vode je obzvlášť vhodný za varnou doskou, pretože sa ľahko čistí. Je rovnako moderný, ako elegantný a tiež lacnejší. Na druhej strane si vyžaduje určitú údržbu, pretože najmenšia projekcia ju viditeľne znečistí. Jeho výhody : hygienický, nebojí sa tepla alebo vlhkosti. Jeho nevýhody : rýchlo sa zašpiní, ľahko sa poškriabe a môže byť vyfúknutý údermi.