Informácie

V izbe tohto malého chlapca: 4 myšlienky, ktoré si treba zapamätať

V izbe tohto malého chlapca: 4 myšlienky, ktoré si treba zapamätať

Chceli by ste, aby sa spálňa vášho malého chlapca stala trochu kokónom, ktorý sa mu podobá? A ak sa vám to trochu páči ... Ak ste mimo inšpiráciu, neprepadajte panike, pracovali sme na tejto záležitosti a našli sme v tejto inscenácii 4 krásne nápady na reprodukciu doma bez toho, aby sme museli všetko meniť. Kabínová posteľ na vytvorenie dekorácie dobrodruha, farebné boxy, ktoré prinesú hravý dotyk a tipy pre domácich majstrov, aby boli personalizované predmety A nie príliš drahé ... Pretože, pamätajte, môžeme veľmi dobre dať facelift do miestnosti jeho malého chlapca aj s malým rozpočtom!

Idea č. 1: vyberte si kabínové lôžko

Trápi vás vaše dieťa, že pre neho postavíte dom na strome? Vysvetlila si mu však, že v budove to nebolo také jednoduché ako dispozičné riešenie ... Urobíme z teba klamstvo: urob ho šťastným a vyber pre neho detskú postieľku! Váš malý chlapec už nebude požiadaný, aby chodil spať, však? Aj my sme takmer chceli mať tento druh nábytku v našej izbe. Milujeme tento model z Alíny v bielom lese so starým vzhľadom a zloženým z dvoch veľkých okien, cez ktoré môže v pokoji dávať pozor - a bez toho, aby ste sa obávali, že ho uštipne vražedná veverička! Ďalšia vec? Pod posteľ môžete pridať úložné moduly na ukladanie hračiek a vecí vášho malého príšerky.

Idea č. 2: použite parapet

Neviete, čo robiť s týmto parapetom, ktorý sa vám zdá byť skutočným prachovým hniezdom? Máme riešenie na optimalizáciu tohto malého rohu! Zmeňte ju na malú knižnicu alebo dokonca na priestor na uloženie všetkých vypchatých zvierat. Zrejme sa uistite, že vám to nebráni v otvorení okna ...

Idea č. 3: použite farebné plastové boxy

Niet pochýb o tom, že zabudnete na dotyk dobrého humoru v izbe vášho malého chlapca. A ešte menej otázka zabudnutia dôležitosti ukladania! Začnite triedením hračiek svojho malého darebáka ... Stále hrá s touto 4-dielnou hádankou, ktorá berie prach z výšky jeho 8 rokov? Nie ste si istí ... Akonáhle uvidíte trochu jasnejšie, môžete položiť otázku úložiska. A čo by mohlo byť lepšie ako úložné boxy? Je to ešte lepšie, ak ide o farebné plasty ako tu! Žltá, zelená, modrá ... neváhajte kombinovať farby a hravé tvary, aby ste vytvorili dekoratívny a zábavný vesmír.

Idea č. 4: vytvorte originálny stojan na kabáty

Nakoniec myslite na domácich majstrov! Pretože je to špičkové, ekonomické a váš malý chlapec bude mať radosť, že si ušpiní ruky! Zachovávame si napríklad myšlienku stojana na kabáty: tu sa nám páčia drevené dosky, na ktorých budeme mať pripevnené háčiky na kabáty, ktoré tieto dosky upevnia na dlhý kus dreva, ako dopravná značka, ktorá by smerovala k cieľom obľúbené vaše dieťa - škola? Ah nie, nie škola ... Ale prečo nie: more, dedko, pečivo ... Nechajte svoju kreativitu hovoriť: prečo nenosiť háčiky plastovými zvieratami? Alebo jednoducho tieto staré háčiky na kabáty prelakované v jeho obľúbenej farbe?