Ostatné

Samsung Speed ​​Gourmet, mikrovlnná rúra, ktorá sa smaží!

Samsung Speed ​​Gourmet, mikrovlnná rúra, ktorá sa smaží!We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Spoločnosť Samsung nás prekvapí svojou novou mikrovlnnou rúrou s názvom Speed ​​Gourmet. Značka si tento titul nevybrala náhodou. V skutočnosti urobil šialenú stávku, že ponúkol varenie jedla až 2-krát rýchlejšie ako konvenčná mikrovlnná rúra. Ty si sudca!

Technológia videná a schválená

Spoločnosť Samsung, ktorá je známa svojimi mobilnými telefónmi, naďalej rozširuje sortiment domácich spotrebičov o kombinovanú mikrovlnnú rúru Speed ​​Gourmet. Ten má 72 dutín, ktorých horúci vzduch má rýchlejšie variť jedlo. Ak sa ušetrí čas, nedochádza k strate chuti. Práve teraz, vaše pečené kurča bude pripravené za 40 minút ako uisťuje spoločnosť Samsung. Má veľkú dutinu 35 litrov a extra široký podnos 38 cm pre veľmi veľké jedlá, ako napríklad pizzu. Novinka: je tiež možné deaktivovať funkciu otáčania vnútornej dosky.

Na všetky varenia

Zvodí vás však určite jeho univerzálnosť: bolo by možné pariť zelené fazule, pripraviť jogurty alebo dokonca vykysnúť cesto. Ideme ešte ďalej s technológiou Slim Fry, ktorá vám umožní vyrábať hranolky! Teplo ohreje hranolky tak, aby zostali ostré a chutné s veľmi malým množstvom oleja. Tento proces tiež odstraňuje prebytočný tuk. To poteší viac ako jeden! Okrem toho s dvojitým grilom s výkonom 2300 W môžete vytvárať krásne grily!

Vylepšený dizajn

Vnútorný priestor rúry je celý keramický, čo uľahčuje čistenie a odolnosť proti poškriabaniu. Hladký antibakteriálny povrch sa dá ľahko vyčistiť a v priebehu času sa nezmení. Hovoríme o elegantnom dizajne s jasnou a jasnou obrazovkou a sklenenými dverami. Jediným problémom je, že táto pekná pomôcka zostáva pôsobivá. Rúra je k dispozícii v dvoch verziách, jedna s plne citlivými ovládacími prvkami a uvedená na trh za 599 EUR (MC35J8088LT) a druhá kombinujúca citlivé ovládacie prvky a gombíky, uvedená na trh za 499 EUR (MC35J8085LT). Viac informácií na //www.samsung.fr/