Komentáre

Výukový program: drevená nástenná polica a medené rúrky

Výukový program: drevená nástenná polica a medené rúrky


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Pretože sme začali hrať ašpirujúcich inštalatérov vytváraním predmetov pomocou medených rúr, máme veľa nápadov. Je pravda, že nie všetky sú dosiahnuteľné, najmä preto, že je v konečnom dôsledku ťažké zistiť, čo by nám slúžila obrovská panda vyrobená z medi, ale iné, ako je táto stena, sú oveľa realistickejšie! Dnes sa naučíme, ako vytvoriť drevenú stenu a medené rúrky.

Materiál

- dve drevené dosky 80 cm dlhé, 20 cm široké a 2 cm hrubé - dve drevené dosky 80 cm dlhé, 10 cm široké a 2 cm hrubé - medená rúrka 200 cm a 12 mm v priemere - šesť 90 ° kolenových armatúr s priemerom 12 mm - dvanásť vnútorných mosadzných nátrubkov s priemerom 12 mm - tri mužské / mužské ventilové ventily s priemerom 12 mm - rezačka rúrok, ktorý môže otvorené viac ako 12 mm - odmerka - novinka: rezačka 739781 - lepiaca páska - vrták s vrtákom do dreva s priemerom 12 mm - skrutky do dreva - skrutkovač - skrutky s hmoždinkami na pripevnenie police na stene Rozpočet: približne 45 € Trvanie: 2 hodiny

Fázy

1. Najprv odrežte z medenej rúrky nasledujúce kusy: - šesť kusov 21 cm; - šesť kusov po 12 cm.
2. Po narezaní skúmavky pripravte všetky kusy na zostavenie. Ku koncom šiestich kusov s priemerom 12 cm pripevnite lakťovú armatúru a mosadzné puzdro. Potom na jeden koniec zo šiestich kusov 21 cm pripevnite mosadzné puzdro. Náš tip: na koniec rúrky vložte kúsok lepiacej pásky, aby ste vytvorili väčší odpor a dobre ich zaistili.
3. Na dvoch doskách s rozmermi 80 x 20 cm označte tri miesta, cez ktoré budú rúrky prechádzať. Umiestnite sa 15 cm od okraja a vyznačte miesta v dĺžke 10 cm, 40 cm a potom 70 cm. Vŕtať s 12 mm lesom. Náš tip: Aby ste zaistili správne zarovnanie dier, môžete vyvŕtať obe dosky súčasne tak, že ich budete držať pomocou klieští.
4. Umiestnite každú dosku s rozmermi 80 x 20 cm na dosku s rozmermi 80 x 10 cm a nakreslite čiaru ceruzkou.
5. Zaskrutkujte dve dosky 80 x 10 cm zozadu.
6. Znovu odoberte kúsky medenej rúrky a potom namontujte dva kusy 21 cm s motýľovým ventilom. Opakujte dvakrát.
7. Položte dve drevené časti rovnobežne, aby rúrky mohli prechádzať. Potom pretlačte tri medené časti zostavené v predchádzajúcom kroku otvormi v dvoch drevených častiach. Ventily umiestnite dobre do stredu a potom nechajte rúrky vyčnievať 10 cm nad a pod. Pripojte šesť 12 cm medených častí, ktoré boli predtým zmontované, na šesť koncov.

Nakoniec

Vaša polica je teraz hotová! Musíte ju len pripevniť k stene a uistiť sa, že dve drevené časti sú dobre rovnobežné a používajú zástrčky. A od tohto roku kladieme všetko na meď, naučíme sa, ako vyrobiť pekné háčiky na srsť v dreve a meďi!

Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie svojej verzie tohto DIY na našej stránke Facebook a nájdite ďalšie nápady na našom Pintereste!