Informácie

Nový vstavaný rad Siemens IQ700, čistota bielej

Nový vstavaný rad Siemens IQ700, čistota bielej

Táto nová séria zariadení je najmodernejšou značkou značky Siemens. Nazýva sa iQ700 a obsahuje niekoľko typov vstavaných zariadení, automatizovaných a pohodlných pre používateľa. Tu je malý prehľad.

Koordinovaná operácia

Veľkou novinkou tejto špeciálnej kuchyne je kombinácia všetkých jej spotrebičov. Rúra na pečenie, kávovar, nástenná kapucňa, všetky sú spojené a pracujú spolu pre zjednodušenie použitia. Okrem toho dizajn, ktorý si predstavil Siemens, elegantne dopĺňa túto kuchyňu, ktorá je oblečená v bielej farbe. " Táto špeciálna edícia sa dokonale hodí k súčasnému minimalistickému trendu. " Estetická voľba je navrhnutá tak, aby spotrebiteľovi ponúkla požadované manželstvá v jeho kuchyni (svetlé farby, suroviny ako drevo alebo kameň).

Aktualizácia nových pecí

Nové rúry (mikrovlnná kombinovaná rúra, parná kombinovaná rúra) z radu Siemens iQ700 zdôrazňujú novú funkciu VarioSpeed, ktorá umožňuje kombinovať mikrovlnnú technológiu a varenie jedla dvakrát rýchlejšie. tradičné teplo. Funkcia CoolStart zabraňuje predhrievaniu a umožňuje variť mrazené jedlo v čo najkratšom čase. Pizzu, ktorá zvyčajne trvá 20 minút, bude pripravená za 12 minút! Aby sa ďalej uľahčilo ich používanie, sú obrazovky rúry hmatové a systém SoftMove je dômyselný, pretože dvere sa otvárajú a zatvárajú jemne, bez hluku. Systém núteného vzduchu 4D vám umožňuje variť súčasne na 4 úrovniach bez miešania chutí.

Tichá kapucňa

Prvá vec, ktorú by ste mali vedieť o ozdobnej stene iQ700, je veľmi tichá. Iba 41 decibelov, čo je zhruba rovnocenné zvuku dažďa. Je tiež veľmi ergonomický. Jeho veľký 90 cm podnos sa nakláňa, aby získal výšku a varil bez toho, aby narazil do hlavy. 5-stupňový variátor výkonu umožňuje rýchlosť odsávania až 810 m3 / h.

Intuitívne zariadenie na espresso

Napokon, vstavaný kávovar iQ700 bude slúžiť káve prispôsobenej každému milencovi. Zariadenie zmení teplotu kávy, ako aj množstvo v závislosti od veľkosti každej šálky. Informácie, ktoré si uchová v pamäti vďaka funkcii myCoffee. O niekoľko mesiacov sa rad iQ700 dostane ďalej tým, že všetky tieto modely spojí aplikácia s názvom HomeConnect. Ozdobná stenová kukla LC98KD272 : 1 299,99 EUR 45 cm espresso stroj CT636LEW1 EUR: 2 499,99 EUR Kombinovaná mikrovlnná rúra 60 cm HM676G0W1F : 1399,99 EUR Kombinovaná parná pec 45 cm C5658GRW1 : 1 599,99 EUR Viac informácií o //www.siemens-home.bsh-group.com/fr/decouverte-siemens/actualites/cuisson/iq700