Užitočný

Pred / Po: Čiernobiele na vylepšenie malej kúpeľne

Pred / Po: Čiernobiele na vylepšenie malej kúpeľneWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Dekorácia zažila v 70. a 80. rokoch vlna silných farieb a postupne ustúpila neutrálnym odtieňom. Upokojujú a sú nadčasové, majú tú výhodu, že sa kombinujú so všetkými štýlmi, od klasických po najmodernejšie. V tejto malej bezduchovej sprchovacej miestnosti sa dekoratéri agentúry Bel Ordinaire rozhodli zdôrazniť čiernobielo: toaletný priestor po niekoľkých týždňoch práce nadobudol svieži a moderný vzhľad, dokonale ladí s časmi. Dešifrovanie v obrazoch.

Zvýšte štýl

pred : Keď Nordine získal tento veľký parížsky prímestský byt, uvažoval o modernom a veľmi dizajnérskom priestore. Aby vniesol do svojho obývacieho priestoru modernú atmosféru, vyzýva dekorátorov z agentúry Bel Ordinaire. V spolupráci s architektom D.P.L.G. Jean-Thomas Finateu, Marie-Claire a Séverine Fresquet robia počiatočný inventár: okrem určitých technických aspektov, ktoré sa majú upraviť, nemá byt kúzlo a jas je pomerne nízky. V sprche vyhradenej pre hostí, predchádzajúci majitelia urobili holé minimum, pokiaľ ide o dekor. V malej miestnosti chýba funkčnosť a štýl, čo je aspekt, ktorý chce Nordine zmeniť odstránením všetkých starých prvkov. Je potrebné povedať, že svetloružové dlaždice spojené s umývadlom a sprchovacím kútom „vstupnej úrovne“ nevytvárajú kúpeľňu zvlášť atraktívnou. Povrchové úpravy tiež nechávajú niečo, čo je potrebné, s tapetou, ktorá sa postupne odlupuje od steny, nástenná lampa ostala holá a sprchová obrazovka úplne nevzhľadná.
po : Sprchovací kút našiel nový nájomný život vďaka zásahu agentúry Bel Ordinaire. Marie-Claire a Séverine Fresquet vsádzajú na poloprofesionálnu a modernú atmosféru a kombinujú klasické kódy s viacerými dizajnovými prvkami. Obklad stien je teda teraz zložený z veľmi jednoduchých bielych dlaždíc, pripomínajúcich kúpeľne z 30. rokov 20. storočia, teda biela dominuje miestnosti od podlahy po strop, jednoducho prerušovaná niekoľkými čiernymi prvkami, ktoré oživujú priestor (zrkadlo). , háčik na kabát atď.). Márnivosť je úplne vyrobená na mieru, takže ju možno integrovať do tejto malej miestnosti bez toho, aby to bránilo cirkulácii: zafarbená čiernou farbou, veľmi dizajnovo, ideálne s ostatnými doplnkami v kúpeľni. Hostia si môžu uložiť svoje toaletné potreby bez toho, aby sa museli obchádzať v miestnosti. Toto úložisko dopĺňa výklenky v stene sprchy, teraz vybavené extra plochým podnosom. Každý detail sa postaral o to, aby sa miestnosť prispôsobila a dodala krásny dotyk modernosti. Nordine teraz môže privítať svojich hostí na mieste, ktoré vyzerá ako to, tak dizajnové, ako aj teplé!
Viac informácií na www.belordinaire.com