Informácie

USM, mini nábytok s maximálnou funkčnosťou

USM, mini nábytok s maximálnou funkčnosťou


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Predstavte si ľahký, modulárny, moderný a škálovateľný nábytok, ktorý vás sleduje všade. Či už ste skôr kočovník, alebo len chcete pravidelne meniť štýl svojho interiéru, rada mini nábytku USM by vás mala osloviť. Dômyselný prízvukový nábytok, skrinky, diskrétne konferenčné stolíky, komody s viacnásobným úložiskom ... každá miestnosť predstavená švajčiarskou spoločnosťou USM bola navrhnutá tak, aby sa prispôsobila všetkým želaniam.

Kombinácia všestrannosti a dizajnu

Po 130 rokoch sa USM pohodlne usadilo v interiérovej nábytkovej krajine. Je potrebné povedať, že ponúkané výrobky spĺňajú množstvo potrieb (či už sa snažíme triediť, ukladať, klasifikovať alebo dokonca ukladať osobné alebo profesionálne veci). Dizajn nábytku, ktorý zapadá do najčasnejších estetických vízií. Nemožno sa unaviť švajčiarskym nábytkom, pretože dizajn každého prvku je jemný a príjemný pre oko.

Inteligentné know-how

Modulárny konštrukčný systém USM je založený na montáži oceľových rúrok a spojovacích gúľ, čo ponúka nekonečné možnosti kombinácie. Inteligentný dizajn, ktorý reaguje na filozofiu domu: ponúka mini odolný nábytok, ktorý sa prispôsobuje rôznym životným pohybom, ako je napríklad pohyb. Túžba ponúkať nábytok, ktorý sa vyvíja spolu s ich majiteľmi a ktorý sleduje hlavné etapy ich života, rok čo rok, podľa potreby premení.

Ambície rodinného domu

Napriek početným prevádzkam po celom svete (Japonsko, USA, Francúzsko atď.) USM pokračuje vo výrobe svojho nábytku vo Švajčiarsku. Skutočná pripútanosť ku koreňom tohto rodinného domu - vedúca štvrtá generácia - ktorá si vybudovala svoju ríšu tým, že poskytla švajčiarske spoločnosti začiatkom 60. rokov. Ambície, ktoré sa dnes dostávajú do nových výšok, s klientmi ako je Louis Vuitton Foundation, skvost futuristickej architektúry v centre Bois de Boulogne. Preto biele kusy nábytku USM poskytujú priestor alebo dokonca dodávajú dotykom farieb rôzne úrady prostredníctvom rolovania žltého zlata, rubínovej červenej alebo modrej škatule horca.
Zoznam predajcov USM nájdete na domovskej stránke.