Ostatné

Chyby, ktorým sa treba vyhnúť, keď chcete pastelovú farbu kuchyne

Chyby, ktorým sa treba vyhnúť, keď chcete pastelovú farbu kuchyne


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Chyba, ktorej sa treba vyhnúť # 1: Zanedbávanie osvetlenia

Ak si myslíte pastel je bezpečná stávka a je ťažko možné urobiť nesprávne kroky, zamyslite sa znova! Uvedomte si napríklad, že určité farby, ako je napríklad fialová alebo levanduľa, môžu v modrej farbe rýchlo vzbudiť dojem a v kuchyni vytvoriť dojem chladu.

Je pre nás čestným výberom jasných, jasných a farebných farieb, ako sú mätová zelená, kuracie žltá alebo broskyňová ružová.

Nezabudnite tiež optimalizovať svoje prirodzené osvetlenie! Pokiaľ ide o žiarovky, uprednostnite biele žiarovky pred žltými. Tým sa zabráni denaturácii určitých pastelových farieb.

Chyba, ktorej sa treba vyhnúť # 2: Myslenie, že pastelové farby nie sú v kuchyni vhodné


Ak a priori pastelové farby sú ideálne do miestností, kde je dobré odpočívať a relaxovať - ​​spálne, kúpeľne a obývacie izby - nezabudnite, že sa dajú ľahko prispôsobiť aj do kuchyne. V malej kuchyni prinesú jas a zmenu oproti tradičnej bielej stene trochu nuda.

Chcete podľahnúť pastelovej móde? Pamätajte, že rovnako ako v prípade dekorácie severského typu sa bude točiť okolo troch osí: pastelové farby, svetlé drevo a neutrálne farby stien.

Vyberte si napríklad nábytok z dreveného dreva, ktorý v kombinácii s bielou stenou, domácimi spotrebičmi a pastelovými dekoratívnymi doplnkami vytvorí vo vašej kuchyni veselú a pokojnú atmosféru.

Pre originálnejšiu kuchyňu si môžete zvoliť pastelovú ružovú farbu na stenách alebo kuchynský nábytok. V spojení so zlatým kovom a niekoľkými malými dotykmi zelenej farby (na doplnkoch alebo v štýle art deco splashback) sa to zmení od bežných kuchýň.

Chyba, ktorej sa treba vyhnúť # 3: Pád do celkového vzhľadu

Farby cukroviniek a zmrzlín sú jadrom pastelového trendu! Bolo by však chybou myslieť si, že sa úplne prepožičiavajú, za to, že videli, ako sa jeho kuchyňa zmenila na marshmallow. Naopak, uprednostňujeme temperovanie všetkých týchto pekných farieb neutrálnejšími prvkami alebo naopak tmavšími grafickými čiarami.

Preto sa vyhýbame spájaniu pastelových stien s pastelovým kuchynským nábytkom, pastelovým odrazom, nábytkom ako stolom a stoličkami v umakartovom alebo pastelovom dreve ... Je potrebné, aby niektoré prvky vašej kuchyne boli neutrálnejšie, aby bolo možné dať v hodnote pekné pastelové odtiene vybrané pre dekoráciu miestnosti.

Preto dávame prednosť niekoľkým dotykom pastelových farieb: kuchynské doplnky (riad, malé domáce spotrebiče atď.), Ozdobné doplnky, ako sú plagáty alebo pekný koberec. Môžete tiež destilovať pekné pastelové farby na obkladačkách s kachľami, čím pridáte pep do škandinávskej kuchyne.

Chyba, ktorej sa treba vyhnúť # 4: Verte, že manželstvo štýlov sa nemieša!


Pastelové farby zostávajú symbolmi dizajnu 50. rokov 20. storočia, ale ich evanescentná a poetická stránka im umožňuje ľahko sa prispôsobiť všetkým dekoratívnym štýlom: najmä romantickým, vidieckym, najmä severským alebo severským.

Predstavte si napríklad kombináciu starožitného a moderného nábytku, ktorý dodá vašej kuchyni charakter v mihnutia oka. Zdôrazňuje to retro strana pastelových odtieňov.

Neváhajte kombinovať materiály: napríklad drevený nábytok a nesprávne zladené kovové stoličky. Nakoniec sme vás nemohli opakovať, pastelové odtiene distribuovať malými dotykmi alebo na stredový prvok ako vrchol.