Ostatné

Chráňte sa pred slnkom v záhrade

Chráňte sa pred slnkom v záhradeWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Keď slnko svieti, je potrebné zabezpečiť tiene na záhrade, na terase alebo na balkóne. Obzvlášť ak nemáte strom, pod ktorý by ste mohli sedieť! Tu je malý rad riešení, ako čo najlepšie využiť záhradu vytvorením niekoľkých sivých plôch.

Tieň pláva

Aby ste sa ochránili pred slnkom, nič ako napnuté plátno, ktoré jemne láme lúče. Na tento účel môžete použiť slnečnú plachtu, ktorej princípom je jednoduché natiahnutie špecifického plátna medzi dve steny alebo medzi oceľové podpery. Tento typ ochrany má skutočný estetický aspekt, pretože tieňový závoj má po inštalácii pekný tvar. Väčšina: sú všetky farby, ktoré uspokoja vaše želanie!

Rolety

Na terase si môžete ľahko zvoliť žalúziu, ktorú inštalujete na prednej strane domu. Ak chcete vytvoriť odtieň, jednoducho ho pustite. Ručné alebo elektrické, nezabudnite, že cenový rozdiel medzi týmito dvoma mechanizmami je značný. Všetko bude závisieť od rozpočtu, ktorý chcete venovať tejto ochrane.

Bowers

Ak nie ste presvedčený ani jedným z nich, možnosť tŕňa zostáva. Môže byť inštalovaný na terase, ako aj uprostred záhrady vysadenej v tráve. Naozaj malý kokon, pod ktorým sa koná vonkajší stôl a ležadlá. V jednoduchom bielom plátne pre najlacnejšie, v kovovom za najdrahšie alebo v dreve pre stredne veľké peňaženky je výber obrovský. Zmeňte svoj záhradný altánok vďaka cenovým porovnávacím ponukám od!