Užitočný

Výukový program: textilná upínacia svorka

Výukový program: textilná upínacia svorka

Medzi strukom a palcom ste si vybrali: bude to cumlík. Až na to, že to bolo pred objavením dobrodružnej strany pacifierov, ktorí radi skúmajú dno kočíka, obklad čekární alebo toalety vlaku Paris-Lyon. Riešenie? Ponúknite im kompromis: niekoľko centimetrov slobody, ale vždy po ruke. Dnes sa budeme učiť, ako vyrobiť látkový cumlík.

Materiál

- kus látky (vyberte mäkkú látku) - závesný klip - kus samčej škrabance 2 x 1 cm - kúsok ženskej škrabance 2 x 1 cm - šijací stroj - šijacia niť - železo železo - nožnice - špendlíky - vzor (jednodielny vzor) Hodnoty šitia: 1 cm. Rozpočet: približne 5 € Trvanie: 2 hodiny


Fázy

1. Ak chcete začať, umiestnite umiestnenie podľa riadku vpravo.
2. Vystrihnite vzor dvakrát a prekrývajte dva kusy na pravej strane.
3. Steh na troch stranách, pričom jedna krátka strana je otvorená.
4. Pred otočením upínacej svorky odrežte rohy lícne so švom. Táto technika uľahčuje otočenie a uistite sa, že máte dobre tvarované uhly.
5. Opatrne otočte z pravej strany a uistite sa, že ste na švíku.
6. Vyklopením otvoru na švy vo vnútri urobte výplň 1 cm na otvorenej strane. Choďte na železo.
7. Prevlečte sponu na popruh cez otvorenú stranu, potom ohnite koniec o 2 cm a zaistite sponu. Na zadnej strane urobte rebrový steh 0,1 cm od zahnutého okraja.
8. Háčiky umiestnite podľa vzoru a zošívajte na všetky štyri strany. Ak používate ihlu na suchý zips, poskytnite biely lieh na očistenie ihly a ak používate klasický suchý zips, urobte steh.

Nakoniec

Stačí naň zavesiť obľúbený cumlík svojho dieťaťa a voilu! Nájdite tiež náš inteligentný návod na prispôsobenie látkovej tašky, v ktorej môžete nosiť všetky malé veci pre svojho maličkého!

Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie vašej verzie tohto DIY na našej stránke Facebook a nájdite ďalšie nápady na našom Pintereste!