Komentáre

Aké dôvody majú retro detská izba?

Aké dôvody majú retro detská izba?

Chcete pre svoje dieťa znovu vytvoriť vintage kokón s jemnými farbami a hračkami priamo zo 60. rokov - menej bisfenolu A? Tu je niekoľko nápadov na zdobenie vašej izby s panelom veľmi jemných retro vzorov, od malých kvetov zo šesťdesiatych rokov po slávnostné vlajky, ktoré prehodnotia posteľnú bielizeň, tapetu alebo ozdobné predmety.

Harlekýn tapeta

Ak chcete obliecť steny svojej detskej izby, vybrali by sme si túto harlekýnovú tapetu podpísanú Ferm Living. Grafické diamanty zjemnené pastelovými farbami - zelenou alebo ružovou, si budete musieť zvoliť svoju stranu - tak mäkké, že pôjdu so všetkým. Pretože ročník môže byť niekedy diskrétny… Kombinácia s údeným dubovým drevom z domácich a stenových nástenných lamp, ktoré si tiež predstavil Ferm Living, tu posilňuje ducha ročníka!

Šesťdesiate roky kvety

S týmito kufríkmi s kvetinovými a retro vzormi prach Mini Labo opúšťa motívy 60. Okrem toho budú kufre vždy užitočné aj na ukladanie malých hračiek, bábikového oblečenia alebo kreatívnych doplnkov pre voľný čas!

Mraky

Bezohľadné mraky samozrejme! Vďaka ich hravým krivkám sa z malých mrakov stanú háčiky, nástenné svietniky, police alebo pekné vankúše. Rovnako ako v Zü, ktoré ponúka vankúše s ospalými očami, veselou ústou a pekne retro-triezve látky. Zü ponúka možnosť prispôsobiť si svoje malé oblaky napríklad vyšívaním krstného mena - otestovaný a schválený darček k narodeninám!

Malé vlajky

Ako atmosféra vintage party každý deň v detskej izbe! Veľmi sa nám páči girlandy z farebných textilných vlajočiek umiestnené nad posteľou, písacím stolom, kufrom hračiek atď. Čokoľvek je možné! A prečo si nevytvoriť svoju vlastnú vlajočnú girlandu s cennými radami návrhára spoločnosti Silly & Billy?

Sloboda

Pre malú dievčinskú izbu - takmer - múdre a retro - vyberáme posteľnú bielizeň Liberty. To bolo v roku 1884, že Londoner Arthur Liberty vytvoril kvetinové bavlnené tkaniny. Môžeme mu len veľmi pekne poďakovať, pretože dnes si stále pochutnávame na jemnosti týchto malých kvetov. Posteľná bielizeň, záclony alebo vankúše sa dokonale zmestia do dievčenskej izby. Spojíme to s obyčajnou tkaninou, ktorá bude mať jednu z farieb vzoru alebo prečo nie s iným vzorom - ktorý by tiež pripomína jednu z farieb Liberty - ako tu v Le Lab.