Ostatné

Výukový program: kartónový dom pre vašu mačku

Výukový program: kartónový dom pre vašu mačku


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

To, čo Linda Rose miluje predovšetkým, je upcycling, toto umenie recyklácie a používania niekedy neočakávaných materiálov na vytváranie krásnych a praktických predmetov. S veľkým potešením pozývame mladého talianskeho dizajnéra, aby nám vysvetlil, ako postaviť roztomilý domček pre vašu mačku. Iba s kartónom, novinkou: fréza 739781 a trochu mastnoty na lakte - ale veľmi málo, sľubujeme!

Materiál

Budete potrebovať: - Kartón - Správy: Rezačka 739781 - Ceruzky - Veľký kompas - Veľké pravítko - Biele lepidlo - Správy: 739807 kefy Trvanie: asi 1 hodina Cena: niekoľko eur

Fázy

1. Vystrihnite z krabice 38 kruhov, z ktorých každý je o 5 mm menší ako predchádzajúci. Najväčší kruh bude merať 21,5 cm, ďalších 21 cm, nasledujúcich 20,5 cm atď.
2. Každý disk musí byť vyhĺbený - okrem najmenších. Vystrihnite nový kruh na každom disku 4 cm od okraja.
3. Vyrežte ďalších 7 kruhov na rovnakom modeli ako najväčší z vašich kruhov (21,5 cm vyhĺbených 4 cm od okraja). Vyrežte ďalší kruh o priemere 21,5 cm, ale nevyvarujte ho. Bude to podlaha vášho domu.

4. Zostavte kusy dohromady (bez ich lepenia!) Namontujte pyramídu umiestnením kruhov od najväčších po najmenšie.


5. Nakreslite otvor domu, keď sú vaše boxy na svojom mieste.
6. Vystrihnite značky, ktoré ste urobili.

7. Vymeňte disky, aby ste sa uistili, že je rezanie úspešné.
8. Akonáhle budete spokojní s vaším výsledkom, môžete ich prilepiť k sebe.

Nakoniec

Váš dom (skôr ako dom mačky) je hotový! Nechajte lepidlo dobre vyschnúť, potom zariadte interiér vankúšom pre luxusný dom.

Vďaka Linda Rose Design pre tento tutoriál nájdete jej prácu v jej obchode Etsy. Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie vašich kartónových mačiek na našej stránke Facebook a nájdite ďalšie nápady na našej Pintereste!