Komentáre

Výukový program: Plochý náramok transformovaný pletenkou z vyšívacej nite

Výukový program: Plochý náramok transformovaný pletenkou z vyšívacej nite

Dnes výroba šperkov, ktoré ponúkame, vyžaduje trochu viac času a materiálu ako obvykle. Jeho realizácia je však viac ako zaujímavá vzhľadom na to, že sa neobmedzuje iba na zhromažďovanie prvkov, ale na pokročilú personalizáciu existujúceho šperku. Dozvieme sa teda, ako transformovať plochý náramok s výšivkou.

Materiál

- mini náradie Dremel s lesom na kovy - nožnice - ihla - vyšívacie vlákno (ideálne tri rôzne farby) - plochý náramok Rozpočet: približne 20 € Trvanie: 1 hodina

Fázy

1. Na začiatok pripravte tri sady vyšívacích nití, aby ste vytvorili prámik; dve roviny a zmes. Počítajte tucet drôtov v sade.
2. Zviazaním troch uzlov začnite pletenie.
3. Vytvorte si náramok po dĺžke náramku.
4. Mini náradím vyvŕtame diery 0,3 cm od okraja po celej dĺžke náramku. Na zjednodušenie presnosti vŕtania a označovania značiek položte na zadnú časť náramku kúsok pásky.
5. Vyvŕtajte všetky otvory.
6. Umiestnite úplet na prepichnutom okraji a potom ho pripevnite k plochému náramku vyšívacou niťou (použite ihlu).
7. Uistite sa, že ste veľmi pravidelní a skryte dva konce vlákna na zadnej strane náramku vytvorením uzla.

Nakoniec

A tu ste, práve ste transformovali jednoduchý náramok na sofistikovaný a farebný šperk! Varianty môžete robiť napríklad vytvorením rovnakých dier na druhej strane.

Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie svojej verzie tohto DIY na našej stránke Facebook a nájdite ďalšie nápady na našom Pintereste!
Nájdite všetky naše videá pre domácich majstrov.