Tipy

Skladovanie chladničky Customflex od Electrolux nebolo nikdy jednoduchšie

Skladovanie chladničky Customflex od Electrolux nebolo nikdy jednoduchšie


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kombinované chladničky sú na vzostupe. A z dobrého dôvodu, keď robíme nakupovanie, sme rýchlo otrávení skladovaním našich chladničiek. To je dôvod, prečo spoločnosť Electrolux uviedla na trh veľmi šikovný rad chladničiek CustomFlex. Hovoríme vám niečo viac?

Štyri nové telefóny od spoločnosti Electrolux

Electrolux vytvára prekvapenie štyrmi novými modelmi telefónov, praktickými a plne modulárnymi pre ľahšie každodenné použitie. Energetická trieda A ++ umožňuje tieto zariadenia ušetriť až 50% v porovnaní s bežnými chladničkami. Očakáva sa však od nich predovšetkým ich úložný systém. Modely CustomFlex ponúkajú priestor, ktorý sa podľa potreby prispôsobuje. Zbohom puzzle na návrate z pretekov. Kde uchovávať mlieko? vajíčka? Hovoríme tu o modulárnom priestore. Odkladacie priestory dverí sú nekonečne prispôsobiteľné. Môžete dokonca ťažiť z viacúčelových priehradiek.

Sada praktického príslušenstva

Sada Customflex sa skladá z polovice krémovej priehradky, škatúľ rôznych veľkostí FlexBoxu: jedného malého, dvoch stredných, jedného veľkého, jedného hlbokého a dvoch klipov. Slúchadlá sú vybavené priestorom Freshzone a úložným priestorom Maxibox, aby sa predĺžila životnosť bez vyschnutia. Police na fľaše umožňujú horizontálne skladovanie.

Sada užitočných možností

Electrolux vyzdvihuje svoje technológie ako TwinTech FreshPlus, ktoré udržujú jedlo 3 krát dlhšie. Studený vzduch bude distribuovaný homogénne, aby sa skladované výrobky udržali čo najlepšie. Funkcia „super zmrazenia“ urýchľuje chladenie. Ešte lepšie je, že mraznička má vetranú chlad, ktorá vás zbaví námrazy odmrazovania tým, že zabraňuje tvorbe námrazy. Najnovšia technológia: integrovaná LED dióda, ktorá umožňuje vynikajúcu viditeľnosť, produkuje malé teplo (nie je na dotyk nebezpečná) a predovšetkým je veľmi hospodárna pre životnosť desaťkrát dlhšiu ako tradičné žiarovky. Štyri modely z nehrdzavejúcej ocele sú k dispozícii v rozmeroch 185 cm alebo 200 cm a sú vybavené otočnými dverami. Tieto telefóny sa dajú ľahko integrovať, aby vyhovovali všetkým veľkostiam kuchyne. Model EN3618MFX : 699 EUR Model EN3458MFX : 799 EUR Model EN3858MFX : 849 EUR Model EN3889MFX : 1049 eur Viac informácií na //www.electrolux.fr/