Informácie

Majstrovské dielo, úplne naklonená kolekcia Electrolux

Majstrovské dielo, úplne naklonená kolekcia ElectroluxWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Electrolux je na všetkých frontoch! Po chladničkách predstavuje značka nový rad miešačov, ktoré sa chcú stať skutočnými referenciami. Dnes predstavenie „Majstrovského diela“. S takým menom nemajú záujem nás sklamať!

Výbušne tvarovaný miešač

Vyzerá vám jeho dizajn zvláštny? Je to normálne. Inžinieri spoločnosti Electrolux skutočne mysleli na to, že sa tento model dielenskej zbierky ESB9300 stal veľkým a ťažkým. V skutočnosti jednoducho sklopili misku a čepele vo vnútri. Táto technológia s názvom PowerTilt, ktorá kombinuje hrany a špecifické sklony, by mala umožniť motoru s výkonom 1200 W efektívnejšie premiešať prípravu. Toto je dobrá správa! Vír vytvorený v bežnom miešači je obvykle rovnobežný s okrajmi misy a môže sa stať, že medzi lopatkami neprechádza jedlo. S novým systémom Electrolux je tak narušená trajektória stále nezmiešaných potravín, a preto sa musia ľahšie stretávať so šiestimi čepeľami noža s titanovým povlakom.
Toto UFO vo svete miešačov má vo vrecku aj ďalšie triky: 3 rýchlosti rotácie lopatiek, 4 programy (drvený ľad, nápoj, polievka a smoothie). K dispozícii je tiež funkcia Boost (zodpovedajúca tradičnej funkcii „Pulse“). Miska s celkovým objemom 2,2 litra je vhodná do umývačky riadu, na jej čistenie ju však nemôžete rozobrať.

Majstrovské dielo, zbierka

Zbierka majstrovských diel je magická. Ponúka tiež multifunkčný robot, ktorý je tiež vybavený technológiou PowerTilt, tento slávny náklon. Dodáva sa s kompletnou sadou príslušenstva na miešanie, miešanie, krájanie, strúhanie, rezanie, emulgáciu. Okrem toho nájdete ručný mixér Masterpiece a jeho technológiu TruFlow Pro pre úspešné hladké miešanie. Vďaka svojej základni XXL sa môžete miešať priamo v jedlách. Trojitý nôž a turbo motor sú spoľahlivými zárukami výkonu.
Electrolux, mixér Masterpiece Collection ESB9300: 399 EUR Electrolux, stojan na mixážne pulty ESTM9500: 239 EUR Electrolux, Masterpiece Collection EFP9300 multifunkčný robot: 699 EUR Viac informácií na //www.electrolux.com.au/cooking/