Informácie

DIY deti: vyrobte škatuľu s medveďom

DIY deti: vyrobte škatuľu s medveďom


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Recyklácia obalov je pre vás najlepším spojencom, aby ste si s deťmi mohli urobiť pekné malé veci. Tu napríklad odporúčame ponechať kartónové krabice typu kiri alebo čerstvého syra a prispôsobiť ich tak, aby vyrábali ceruzky, pekné a veľmi praktické na ukladanie hromád ceruziek a fixiek detí, ktoré ležia okolo. po celom dome! Najmä pre vás, malá rybačka zmenila svoju krabičku z kiri na peknú medvedí hlavu, ktorá osloví tých najmenších, ktorým sa bude páčiť pri výrobe na vlastnej krabici. Aby sme čo najviac zjednodušili prácu najmladších, ponúkame šablónu na stiahnutie tu, staršie budú môcť bez nej spravovať! Postupujte podľa malej ermine a spoznajte rôzne fázy výroby!

Materiál

- prázdna krabička z kiri - hnedý, čierny, béžový alebo biely a ružový penový papier - nožnice - pravítko - biele viacúčelové lepidlo - hnedá a biela akrylová farba a kefy - plsťovacie pero čierny typ Posca - prípadne základný náter na uľahčenie aplikácie akrylovej farby. (Povrchová úprava kiri boxov neumožňuje veľmi dobrú priľnavosť farby!)

FázyPáčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie svojej verzie tejto škatuľky s medvedíkom na mieru na našej stránke na Facebooku a nájdete ďalšie nápady na našej Pintereste!