Komentáre

Čilské plátna Heritage Studio

Čilské plátna Heritage StudioWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Heritage Studio ponúka reštaurovaný historický nábytok a predmety vytvorené v jedinečných kusoch alebo v malých sériách. Kombinácia remeselnej, modernej a vretro textílie, značka ponúka nové modely, predávané online na svojich webových stránkach. Rôzne zbierky ateliéru si vymyslí a produkuje štylistka Cécile Gonnard. Ten nedávno vydal novú radu „Outdoor“, ktorá je ideálna na leto a ktorá pozostáva z čílskych pláten a neodolateľných vankúšov na šaty vašej záhrady alebo terasy!

Čílske plátna sublimujú vašu záhradu!

Tkaniny navrhnuté štúdiom Héritage sa vyrábajú vo Francúzsku. Vďaka odnímateľným tyčiam sa dajú ľahko namontovať a odstrániť. Drevené konštrukcie sa kupujú osobitne, napríklad v obchodoch určených pre svet Ikea alebo Habitat. Ak už máte tento typ štruktúry a rozmery textílií sa nezhodujú, napíšte priamo do štúdia prostredníctvom časti „Kontakt“ na ich webových stránkach a môžete si ju bezplatne vziať späť!
Pokiaľ ide o textíliu (100% polyester), bola navrhnutá tak, aby odolala exteriéru vášho domova, pretože je odolná voči UV žiareniu, odpudzuje vodu a je škvrna. V online obchode štúdia je k dispozícii niekoľko modelov plátien: Léocardie / Alm, Suzanne Pia alebo Louise Oracie. Všetky merajú 45 cm x 130 cm a predávajú sa za cenu 65 eur. Je len na vás, aby ste si kúpili ten, ktorý s vašim vonkajším priestorom pôjde najlepšie!

Pridajte si na svoju terasu štýl so zodpovedajúcimi vankúšmi

Aby bol celý váš vonkajší priestor v harmónii, skombinujte čílske plátno s týmito peknými vankúšmi podpísanými Héritage Studio. Všetky modely (50 x 50 cm alebo 30 x 40 cm) sú zaručené Vyrobené vo Francúzsku a sú vyrobené z rovnakej tkaniny ako plátna.
Viac informácií nájdete na //heritageshop.bigcartel.com/