Tipy

Výukový program: textilný remienok na hodinky

Výukový program: textilný remienok na hodinky

Máte radi svoje hodinky, ale neboli by ste proti niečom novému? Tento tutoriál vás naučí, ako ho ľahko transformovať vytvorením remienka na hodinky so šatkou alebo kusom správy: 739845 látka!

Materiál

- šál alebo kus správy: 739845 pomerne jemná látka - ploché kliešte - novinky: 739825 háčkovanie Rozpočet: približne 5 € Trvanie: 30 minút

Fázy

1. Na začiatok odstráňte aktuálny náramok. Vezmite prosím na vedomie, že niektoré typy spojovacích materiálov si vyžadujú použitie vhodných nástrojov (preklad: choďte na svojho hodinára). V prípade jednoduchých upevňovacích prvkov stačí stlačiť kefu na pravej strane.
2. Odstráňte aktuálny náramok bez úplného odstránenia kefiek z upevňovacích prvkov, potom vložte do týchto dvoch upevňovacích prvkov text správy: 739845.

Nakoniec

Zmena hodiniek je bezplatná, je to celkom jednoduché, nie? Nechajte svoju fantáziu rozbehnúť sa výberom najnovšej látky: 739845, ktorú chcete: prúžkovaný, puntíkovaný alebo dokonca kvetinový, aby zodpovedal vášmu domácemu náramku slobody! Buďte opatrní, ak nemôžete otvoriť upevňovacie prvky na hodinkách, nenúťte ich, radšej choďte na prehliadku s hodinárom, ktorý vám môže ľahko pomôcť!

Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie vašej verzie tohto DIY na našej stránke Facebook a nájdite ďalšie nápady na našom Pintereste!