Ostatné

10 nápadov na ozdobné čelo postele v spálni

10 nápadov na ozdobné čelo postele v spálni

Čelo postele je trochu námrazy na dekorácii vašej izby, však? V redakcii sme vykopali, aby sme našli 10 skvelých nápadov, ktoré neuvidíte vo všetkých! Jednoduché alebo veľkolepé nápady na výzdobu, jasné nápady, romantické nápady, pre každého bude niečo! Dobré prekvapenie je, že tam nenecháte svoju peňaženku ...

Na stene: maskovacia páska

Lepšia ako samolepka, aj originálnejšia, maskovacia páska! Skvelá vec, ktorá sa týka maskovacej pásky, je, že ju môžu použiť dokonca aj osoby s dvoma ľavými rukami. A okrem toho, na rozdiel od bežnej pásky, maskovacia páska nezanecháva na stenách žiadne stopy - je dobré vedieť, kedy ste nájomca ... Ale miesto pre konanie: vyberte farbu, ktorá kontrastuje s farbou vašej steny. Vytvorte malú skicu rukou podľa vybraného vzoru, čo vám umožní lepšie porozumieť priestoru. Zabudnite na krivky a ovály, budete si musieť vytvoriť vzor z čiar. Pozitívnou stránkou je, že vaša tvorba bude ešte grafickejšia!

DIY: paleta

S palietami môžete robiť takmer čokoľvek! Riaďte sa pokynmi nášho národného Toma a pripravte si svoju kultivovanú čelo palety! Trochu navyše? Dokonca môžete použiť hornú časť svojej novej čelnej dosky ako malú poličku na obloženie nočných kníh a drobností. Keď vám povieme, že Tom vždy premýšľa o všetkom!

Svetelný: girlanda

Ľahko môžete zavesiť svetlý girlanda nad posteľ alebo, viac vyhľadávaným, dať svetelnému girlande osobitný tvar: jednoduchý most cez posteľ, siluetu domu atď. Všetko je možné.

Teplá: látka

A prečo nie čelo postele potiahnuté peknou textíliou, plátnom alebo trochu hustou bavlnou pre prirodzený a teplý efekt? Ak nemôžete nájsť to, čo hľadáte v obchode, systém D je možný: stačí zošívať látku podľa vášho výberu na preglejku, ktorá bola predtým narezaná na mieru vašej postele.

Divadelné: opona

Umiestnite záclony do divadelného štýlu, ktoré sú jednoduchšie ako textílie. Dajte tyč v požadovanej výške a zaveste záclony, buď zatvorené alebo zaistené tiebacks.

Bleší trhová verzia: staré maľované dvere

Inšpirovali sme sa veľmi krásnymi izbami hotela Henriette v Paríži a získame staré dvojité dvere, ktoré prekreslujeme kontrastnou farbou - sme celkom fanúšikom kačacej modrej + svetlo šedej asociácie! Všetko umiestnime za posteľ ako čelo postele a voilu.

More: obloženie

Dajte obloženie priamo na stenu s ohľadom na veľkosť postele. Potom ju môžete nechať surovú alebo maľovať. Garantovaný prímorský efekt!

Elegantný: tapeta

Riešenie, ktoré sa nám tiež veľmi páči: tapeta! Jeden pás by mal stačiť pre vás. Ako tu na Farrow & Ball, môžete sa rozhodnúť znížiť tapetu pre barokový elegantný vzhľad. Pokiaľ však nechcete umiestniť tapetu na celú časť steny, na ktorej je umiestnená vaša posteľ.

Tisíce a jednu noc: baldachýn

Pre romantickú a orientálnu atmosféru si vyberieme posteľnú striešku. Za týmto účelom pripevníme kovovú konštrukciu k stene a potom na každú stranu hodíme pekný farebný závoj.

Možnosť štetca: maľovanie

Vraciame sa k Tomovi, ktorý nám dá nie jeden, nie dva, ale tri jednoduché nápady na vytvorenie čela postele s farbou! Vyberáme nádhernú farbu, ktorá kontrastuje - uprednostňujeme jedľa zelenú, jemnú a upokojujúcu. A Toma krok za krokom sledujeme.