Komentáre

Keď nás Sauter varí v "ekologickom" režime

Keď nás Sauter varí v "ekologickom" režime

Nový indukčný varič od spoločnosti Sauter, značky špecializujúcej sa na domáce spotrebiče od roku 1902, má technológiu Easycook kombinujúcu niekoľko varných pozícií, multifunkčnú a bezpečnú.

Tri inteligentné varné zóny

Táto indukčná varná doska vám ponúka tri varné dosky 16, 18 alebo 22 cm, každá s funkciou Easycook, funkciou, ktorá je vhodne pomenovaná, pretože vám počas príprav pomôže. Vynaliezavosťou funkcie Easycook je, že identifikuje ideálny krbu podľa priemeru nádoby pre rýchlejšie, rovnomernejšie a úspornejšie varenie. Pri používaní tejto varnej dosky stačí umiestniť nádobu na sporák a zvoliť úroveň výkonu. Ak krba nie je pre túto veľkosť nádoby vhodná alebo je nesprávne usporiadaná, displej bliká, kým nie je nádoba správne umiestnená. Praktický výstražný systém, ktorý zabráni sklamaniu. Príklad: ak chcete prevariť 2 litre vody v 200 ml nádobe, prepnutie z najväčšieho krbu s priemerom 28 cm na krbu s priemerom 16 cm skráti dobu zahrievania o polovicu a ušetrí 15% d energie súčasne.

Stôl s malým tajomstvom

Nový indukčný varič Sauter je funkčný rovnako ako dizajn. Má citlivý ovládací panel, ktorý vám umožní dotykom prsta ovládať stôl. Každý krb má 14 miest na varenie, takže nemusíte hľadať optimálnu teplotu pre svoje prísady a hotové jedlá, to je nevyhnutne potrebné. Funkcia Booster je navyše ideálna na rýchle dosiahnutie vysokej teploty. Najnovšie informácie, ktoré už určite viete; indukcia je teraz veľmi energeticky efektívnym a bezpečnejším spôsobom varenia. Zostane zima aj počas varenia a výčnelky sa nezarúrajú na stole, čo umožňuje zjednodušené čistenie. Indukčná doska Easycook SPI4362X : 700 eur Viac informácií na //www.sauter-electromenager.com/