Ostatné

FoodSaver: jednoduché gesto na vysávanie jedla

FoodSaver: jednoduché gesto na vysávanie jedlaWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Už vás nebaví zbytočné plytvanie? FoodSaver vyvinul vákuový baliaci stroj, ktorý udržuje jedlo dlhšie! Vysávanie je pôvodne vyhradené pre profesionálny svet a preto sa v kuchyni jednotlivcov pozýva! Značka si okrem toho myslela na vaše skrinky predstavením radu štyroch zariadení so zníženou hlasitosťou. Prezentácia tejto malej revolúcie.

Zachovajte hygienu a chuť potravín

Vákuový baliaci systém FoodSaver udržuje jedlo až päťkrát dlhšie ako tradičné metódy uchovávania, ako sú vrecká na zips, hliníková fólia alebo plastová fólia. Uvádzanie uvarených jedál vo vákuu v chladničke zdvojnásobuje ich životnosť. Jedlo si tiež zachováva svoju chuť, živiny a vitamíny až 5-krát dlhšie! Ale ako je to možné? Systém FoodSaver odstraňuje vzduch z vreciek, v ktorých je umiestnené jedlo. Potom ich stroj utesní, aby boli úplne vzduchotesné. Vákuum teda nemení chuť jedla. Stroj vykonáva všetku prácu. Zostávajúce zvyšky musíte rozdeliť iba v prípade potreby, aby ste ich neskôr ochutnali.

FoodSaver mimo kuchyne

Vákuový baliaci systém FoodSaver je užitočný aj na iné účely: striebro môžete chrániť pred poškodením jeho zabalením do vreciek FoodSaver. Rovnako chráňte dôležité dokumenty alebo udržiavajte zariadenie (mobilný telefón, počítač ...) v suchu. Posledný tip: Pri cestovaní vákuovo utesnite tekutiny ako šampón alebo iné zvlhčujúce krémy vo vrecku z radu. Tiež sa vyhnete úniku v kufroch.
Od 82,99 eur //foodsaver.fr/