Informácie

3 originálne spôsoby prezentácie mrazených jogurtov

3 originálne spôsoby prezentácie mrazených jogurtov

Počas letnej sezóny nie je nič príjemnejšie ako trochu ľadovej sladkosti na ochladenie. Toto leto opustíme tradičné sorbety, tyčinky a zmrzlinové šišky, surfujeme na trende mrazených jogurtov. Ľahší ako zmrzlina, tak chutný ako košíček a prispôsobiteľný podľa želania, sme pripravení staviť na to, že „Fro-Yo“, ako ho jeho stúpenci nazývajú, vás nenechá ľahostajným. Objavte naše tri krémové variácie, aby ste osviežili svoje chuťové poháriky bez pocitu viny!

Variant 1: Ľadový košíček

Ak pri prechode obchodom s košíčkami nemôžete odolať tejto sladkosti povýšenej na hodnosť sladkej ikony, je tu recept, ktorý by ste mali mať radi. Ten, ktorý sa objavil na peknom blogu The Gunny Sack, vám skutočne umožní podľahnúť potešeniu z vášho roztomilého hriechu pri zachovaní línie. Docela v pohode? Ak sa rozhodnete nechať sa pokúšať, najskôr začnete miešaním ovocia s trochou cukru (tu jahody a čučoriedky). Táto úloha je vykonaná, zmiešate niekoľko kúskov müsli s trochou medu a arašidového masla. Potom vložte do muffinovej panvice, všetko, čo musíte urobiť, je dať vrstvu ochuteného jogurtu a potom vrstvu čerstvej ovocnej zmesi, ktorá sa nechá odpočívať. Vložte všetko do chladničky a uistite sa, že je zakryté plastovým obalom. Počkajte niekoľko hodín ... Keď je košíček pripravený na ochutnanie, nezabudnite na polevu, ktorú ste predtým pripravili pomocou šľahačky a čučoriedok.

Variant 2: Zmrzlinové tyčinky s jogurtom a čerstvým ovocím

Originálnejšie a zdravšie ako tradičné palice, objavte jogurtové zmrzlinu! Pri pohľade na blog Crumb Crumb podľahne pokušeniu tohto receptu na jogurty a čerstvé ovocné tyčinky, zdravé, ľahké a chutné. Výška potešenia trvá len pár minút. Bolo by škoda nemýliť sa! Pre jeho vytvorenie nemôže byť nič jednoduchšie! Musíte iba zmiešať grécky jogurt, mlieko a sladidlo, aby ste začlenili svoje čučoriedky (alebo akékoľvek iné ovocie podľa vášho výberu). Nalejte zmes do foriem, zmrazte ich na 4 alebo viac hodín ... a to je všetko! Lízame si pery vopred!

Variant č. 3: Osviežujúci lízatko jahôd

V opačnom prípade si môžete vždy oddýchnuť s týmto osviežujúcim receptom objaveným na blogu obyvateľov Štrasburgu, ktorý je nadšený varením: Cuisine Addict. A ak máte radi jahody, máte radi jahody, to je ďalší dôvod, prečo si stohovať rukávy. Vaša misia? Zabalte červenú jahodu Charlotte Label do sféry krémovej jogurtovej zmrzliny, všetko s jahodovou coulis. Tak v pokušení? Vyzývame vás, aby sa to stalo!