Komentáre

Kvetináče prezentujú balkónové rastliny

Kvetináče prezentujú balkónové rastliny


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ak máte radi rastliny, chcete ich sublimovať! A za to, nič také ako kvetináče obliecť rastliny a zvýšiť ich. Zabúdame na nevzhľadné hrnce, vďaka ktorým je balkón skutočným dekoratívnym miestom!

Stavajte na akumulácii

Výzdoba by sa v žiadnom prípade nemala zanedbávať na balkóne: rastliny, ktoré do nej vložíte, sú viditeľné z vašej obývačky, vašej obývačky, ale aj zvonku. Sadenice sa preto stáva dekoratívnym spojencom veľkosti, ktorý sa použije na vytvorenie štýlu. Veľké alebo malé, prírodné alebo veľmi farebné, ľahko sa zmestí do rohu balkóna alebo pozdĺž zábradlia. Akumulácia zostáva veľmi cenenou možnosťou dekorácie, musíte si len zahrať zmiešaním veľkostí, materiálov a tvarov! Existuje veľké množstvo modelov s monumentálnymi rozmermi, iné skromnejšie. Pokiaľ ide o farby, výber je obrovský so všetkými zobrazenými farbami dúhy. A materiály sú početné! Môžete sa rozhodnúť pre keramiku, svetelný plast, tkanú živicu, betón alebo dokonca recyklované materiály.

Vyberte správny štýl

Ak chcete na balkóne vytvoriť dekoratívny efekt, vyberte farebný kód s jedným alebo viacerými odtieňmi, ktoré sa navzájom harmonizujú. Neutrálne tóny pôjdu dokonale s prírodnou, vidieckou alebo klasickou dekoráciou. Vsádzajte na svetlé farby pre modernejší alebo barokový balkón! Neváhajte a pripomeňte si farby na textíliách sedadiel, vankúšov alebo dokonca v ozdobných doplnkoch (sviečky, vonkajšie riady atď.). Nakoniec si môžete vytvoriť atmosféru, ktorá bude viditeľná aj v noci, pomocou jasných kvetináčov v rôznych farbách. Tento typ hrnca je navrhnutý tak, aby vydržal vonku a zároveň vytvoril krásny efekt. trik : ak chcete hrnce pohybovať ľahko, dávajte prednosť skromným veľkostiam, pretože čím väčší je hrniec, tým ťažšie bude s ním manipulovať kvôli pôde prítomnej vo vnútri. Ak stále chcete integrovať krík alebo rastlinu XXL do svojho balkóna, vyberte si hrniec s dostatočnou kapacitou, pod ktorým najskôr nasuniete oporu na kolesá. Predávajú sa vo všetkých záhradných centrách a obchodoch pre domácich majstrov. Objavte náš výber kvetináčov pre záhradu a balkón.
1. Kvetináč s postrekovacím systémom Lechuza 17,95 € Truffaut / 2. Skladací purpurový silikónový kvetináč € 15 Gifi / 3. Papájový kvetináč € 1,75 Ikea / 4. Závesný kvetináč Scheurich 33,08 € Amazon / 5. Kvetináč Roca Scheurich 32,63 € Amazon / 6. Kvetináč so zasneženým cementom 4,99 € Maisons du Monde / 7. Kvetináč Sunnora 23,99 € sada 2 ks Redoute / 8. Cachepot € 15 Gifi / 9. Antracitový sivý a ružový cachepot € 22,49 Alinea / 10. Gabin metal cachepot € 39,99 Maisons du Monde / 11. Panna Scheurich cachepot 35, 54 € Amazon