Tipy

Aké sú základy mrazených jogurtov?

Aké sú základy mrazených jogurtov?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ľahší ako tradičná zmrzlina, ale rovnako chutný ako košíček, mrazený jogurt je najnovšou sladkosťou tejto chvíle. Jeho osobitosť: jednoduchá základňa - vyrobená z 0% jogurtu -, ktorá uvoľní jej jemnosť s ozdobou: čerstvé ovocie, čokoládové lupienky, sušienky, sirupy alebo coulis. Objavte 5 základných pomôcok na výrobu neodolateľne chamtivých mrazených jogurtov!

Nádoba č. 1: ľadová turbína

Chcete osviežiť svoje chuťové poháriky domácim mrazeným jogurtom? Investujte do ľadovej turbíny, ktorá vám umožní doma pripraviť čerstvé a krémové mrazené jogurty pomocou obľúbených prírodných produktov. Vďaka vlastnému mraziacemu systému, ktorý umožňuje súčasné zmiešavanie a chladenie všetkých ingrediencií, si môžete vychutnať mrazené jogurty, ktoré si môžete vychutnať bez pocitu viny a v rekordnom čase!

Nádoba č. 2: lopatka na zmrzlinu

Ak chcete mať mrazené jogurtové gule ako profesionál, nič lepšie ako kopček zmrzliny! Ten vám umožní vytvárať perfektne zaoblené gule, bez toho, aby vás unavoval. Ak na trhu existuje veľa modelov, treba uprednostniť lyžice s eutektickými držadlami. Naozaj vám ponúknu možnosť výroby guličiek s impozantnou jednoduchosťou, dokonca aj vo veľmi studenom alebo veľmi tvrdom ľade. Sen!

Nádoba č. 3: kontajnery

Či už chcete prezentovať svoje rôzne polevy alebo dať svoj mrazený jogurt, nie je možné ignorovať misky, džbány a iné nádoby. Malá vzduchotesná misa alebo pohár, zo skla alebo porcelánu ... vyberiete si model, ktorý bude vyhovovať vašim želaniam. Jedno heslo: nechajte svoju inšpiráciu hovoriť!

Riad č. 4: ozdobné riady

Ak existuje veľa spôsobov, ako si prispôsobiť svoju sladkosť, najvhodnejšia varianta bude uprednostňovať čerstvé ovocie. Ak je to váš prípad, editor navrhuje zvoliť si slávnu parížsku lyžicu. Ak vezmete malú pravidelnú guľu z dužiny svojho ovocia a položíte ju na svoj mrazený jogurt, prinesiete svojmu dezertu farbu, sviežosť a originalitu. A ísť ďalej, vziať si škoricu. To vám umožní robiť ozdobné rezy do svojho ovocia!

Riad č. 5: strúhadlo

Tí, ktorí majú radi čokoládu a exotické sladkosti, nezabudnú investovať do strúhadla. Ideálne na strúhanie citrusovej kôry, zázvoru, kokosu alebo čokolády. Tým sa odreže jedlo bez rozdrvenia alebo roztrhnutia, čím sa zachovajú a zintenzívnia vône. Štiepky, drôty alebo prášky ... výber je na vás!Komentáre:

 1. Buciac

  In my opinion, you are making a mistake. I propose to discuss it.

 2. Aethelfrith

  remarkably, it is very valuable coin

 3. Codie

  In my opinion, this is an interesting question, I will take part in the discussion.

 4. Odwulf

  Keď už hovoríme, odporúčam hľadať odpoveď na vašu otázku na google.comNapíšte správu