Užitočný

5 krokov k efektívnemu postupu v domácnosti, keď máte zviera

5 krokov k efektívnemu postupu v domácnosti, keď máte zviera


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Už dva roky som hostiteľskou rodinou v združení na ochranu zvierat: mačku alebo psa chovám dobrovoľne, až kým nebudú adoptovaní. Tak som videl okolo nich prechádzať! A na čistiacej strane som musel naplniť triky, aby som bol efektívnejší.

Krok 1: pri zvieratách doma nezabudnite často vetrať

Pred začatím veľkého čistenia otvárame všetky okná! Tým sa zmení vzduch, takže sa zbavíte zápachu. Nezabudnite správne zablokovať dvere, aby sa zabránilo ich zabuchnutiu. Násilným zavretím môžu vaše zviera ublížiť alebo ho len vydesiť.

Krok 2: zviera doma? Lovíme prach

Keď máte zviera, prach má tendenciu osídľovať každý kútik. A ak máte nešťastie na to, aby ste presunuli deku alebo vankúš, pristál oblak prachu a roztočov a spustil sériu kýchnutí ... Aby som sa prachu zbavil trvanlivejšie, vzal som zvyk začať s domácimi prácami trasením a poklepaním na všetky vankúše, prešívané prikrývky a hody všetkých druhov za oknom. Množstvo prachu, vlasov a roztočov, ktoré sa tu nachádzajú, je celkom pôsobivé. Ak sú niektorí ľudia okolo vás alergickí alebo citliví, neváhajte použiť na svoje textilné výrobky proti roztočom. Akonáhle je všetko dobre otriasané, môžeme začať robiť prach a potom vysávať. Počas čistenia nenechajte svoje periny na parapete. To im dá dobrý kop.

Krok 3: rozmaznajte vašu práčku

Často na to zabudneme, ale čistenie filtra vo vašej práčke je dôležité a môže predĺžiť životnosť spotrebiča. Za normálnych okolností sa odporúča čistiť filter vašej práčky 5 až 6 krát za rok. Ale ak máte zviera, musíte uznať, že práčka je pod veľkým tlakom a požiera veľa vlasov. Preto vám odporúčam čistiť filter častejšie, raz mesačne. Po vykonaní operácie nezabudnite zariadenie odpojiť od siete! Pred prácou nezabudnite odstrániť väčšinu chlpov zvierat, aby ste predišli poškodeniu práčky. Tu je niekoľko rád babičky proti zvieracím vlasom.

Krok 4: trochu naladenie vysávača!

Všetko sa hovorí: urobíme váš vysávač výkonnejším a príjemnejším na používanie. Aby ste si udržali uspokojivý sací výkon, vyprázdnite vákuum častejšie. Ak máte vreckový vysávač, nie je to najúspornejšie riešenie, ale ušetríte čas a viac prachu.
Aby sa váš vysávač stal príjemným na použitie, kvapnite niekoľko kvapiek éterického oleja do vrecka alebo filtra zariadenia. Takže zakaždým, keď ho použijete, dezodorizujete miestnosť súčasne! Ak si želáte, môžete potešenie zmeniť tak, že do miestnosti rozptýliate vôňu. Kúpte si zásobu filtrov kompatibilných s vysávačom a každý filter si vyhradzujte na iný esenciálny olej, aby ste zabránili zmiešaniu. Budete mať možnosť zmeniť vôňu a striedanie.

Krok 5: Vložte toaletný papier v správnom smere

Poznámka, ktorá sa môže zdať prekvapujúca. Majitelia hravej mačky však rýchlo pochopia dôležitosť tohto detailu (vysvetlenie na obrázkoch tu). Aby ste zabránili nájdeniu obkladu toalety na mäkkom koberci toaletného papiera, umiestnite valec správnym smerom, ako na obrázku nižšie.
A ak vaša mačka neprestane hrať tak málo, zaklinujte prvý list v kotúči!
Dúfame, že s týmito 5 tipmi sa váš interiér bude cítiť dobre čistý!Komentáre:

 1. Fenos

  Zdá sa mi, že si sa mýlil

 2. Lumumba

  I apologise, that I can help nothing. I hope, to you here will help.

 3. Pivane

  I congratulate, the remarkable idea and it is timely

 4. Synn

  You will not prompt to me, where to me to learn more about it?

 5. Tauzshura

  In the root incorrect information

 6. Newlin

  Super!!! Všetko sa mi páčilo!!!))))

 7. Kezragore

  I congratulate, this brilliant idea is necessary just by the wayNapíšte správu