Užitočný

Testoval som pre vás: AdaptaChef pripravte vyvážené jedlo po dobu 6 za menej ako 30 minút

Testoval som pre vás: AdaptaChef pripravte vyvážené jedlo po dobu 6 za menej ako 30 minútWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Priznávam, že nie som veľmi spracovateľ potravín. Tieto modely, ktoré sú relatívne drahé a objemné, ma nijak zvlášť nepriťahujú. Ale to bolo pred objavením multifunkčného robota AdaptaChef a jeho nového príslušenstva „Coup'AdaptaChef“, ktoré sľubuje „krájať palice alebo kocky ovocia a zeleniny rýchlejšie ako tieň“. Pozrime sa na to! Aby som to otestoval, vyzval som si, aby som uvaril lacné a vyvážené jedlo pre 6 hostí (vrátane detí) za menej ako 30 minút. Verdikt na obrázkoch!

Tupperware AdaptaChef

AdaptaChef je mechanický robot 4 v 1, navrhnutý tak, aby vás sledoval počas vašej kulinárskej kariéry a dômyselne navrhnutý spoločnosťou Tupperware. Na základe pevnej a nekĺzavej základne sme umiestnili rôzne doplnky a vložky na sekanie, strúhanie, krájanie a vylisovanie ovocia. Najnovším prírastkom tejto rady je Coup'AdaptaChef, ktorý vám umožní pripraviť zeleninové tyčinky a domáce hranolky v štýle bistra. Už ma zvádzajú tri aspekty. Najskôr si môžem upevniť nohu na môj pracovný plán a vybrať príslušenstvo podľa svojich potrieb. Moja malá kuchyňa nebude preplnená. Po druhé, nie je pravdepodobné, že sa tento manuálny robot rozpadne. Po tretie, môžu ju používať ľavicoví aj pravákoví ľudia, pretože je umiestnená sama.

Malý kurz pred odhodením

Je čas ísť do práce. Obliekol som si zásteru. Spočiatku ma trochu bojí rozsah riadu predo mnou. Nie sú tu menej ako štyria strúhadlá, odšťavovač, chopper, vycpávacia špička, vložky do koláčového cesta ... Ja, ktorý si vyhradzujem montáž nábytku zo súpravy pre svojho manžela, panika! Bolo to zabudnúť, že Tupperware je predovšetkým komunita. Výrobky sa predávajú iba v dielni, s hosteskou, ktorá vysvetľuje manipuláciu so zariadeniami. Značka je aktívna na sociálnych sieťach, kde si fanúšikovia vymieňajú recepty. Po súkromnej lekcii v dielni Tupperware, zázrak, som všetko pochopil! Urobte cestu do kuchyne. Dal som si len pol hodiny, čo je čas k dispozícii pracujúcemu rodičovi, ktorý chce variť vyváženú večeru pre deti.
Pre vstup je to jednoduché: Na prípravu šalátu s cuketou a mrkvou používam dva rôzne strúhadlá. Musíte vziať do úvahy najťažšiu zeleninu, ktorá vtlačí najjemnejšiu zeleninu do struhadla. Nabudúce to zistím, pretože moje cukety sú trochu uvarené. Dobré prekvapenie: Načasoval som peeling a rezanie mrkvy: 17 sekúnd na zeleninu. Poďme na jedlo! Vybral som si výrobu cannelloni so špenátom, ricotou a lososom. Zložky : - 75 gramov parmezánu - 18 kusov cannelloni - 3 steaky z lososa (alebo 300 gramov) - 200 gramov čerstvého špenátu - 500 gramov ricotty - 500 ml celej smotany
Strúham parmezán s práškovým kužeľom. Potom zmiešam v miske ricotu, celé listy špenátu a nakrájaný losos. Naplňujem mlynček a na koniec umiestnim plniacu špičku. Napĺňam každú cannelloni. Je to prekvapivo ľahké. Jednoducho nikdy neprestávajte otáčať kľukou, aby ste ju naplnili. Keď sú moje cannelloni plné, vložím ich do misky na pečenie, zakryjú všetku ostatnú náplň zmiešanú so smotanou. Nakoniec som dokončil pridaním parmezánu. Pečiem 30 minút pri 200 ° (TH 6/7).
Mám iba asi desať minút na prípravu dezertov a odhadujem, že môj rozpočet už presahuje 20 EUR (približne 3,50 EUR na hosťa), takže sa rozhodnem, že to zostane jednoduché, kivi šúpam a jablká a nakrájajte ich na riad, ktorý sa má nakrájať na plátky alebo kocky. Potom stlačím dve pomaranče. Musíte byť veľmi opatrní, aby ste sa neprichytili za rukoväť odšťavovača, je to jediná chyba robota a jeho predĺžení. Okrem toho si nie som istý, či som presvedčený o ďalšom záujme o rozšírenie odšťavovača, ak už doma máte malú.
Späť k nášmu receptu: Ja zmiešam svoje ovocie s pomarančovým džúsom. Deti to však nikdy nebudú chcieť jesť takto prezentované. Čo zostáva v skrini? Dve čokoládové štvorčeky, pár lieskových orechov a kukuričných vločiek. Prechádzam všetko v práškovom kuželi. Je zábavné robiť a nie je potrebné tlačiť na tlač, aby sa získal prášok. Nabudúce si najmem deti, ktoré si to zamilujú.
Mám ovocný šalát v pohári na stolovanie, aby som zlepšil obyčajnosť. To je všetko. Moja stávka je zvýšená.

AdaptaChef: rozsudok

Som skutočne zvádzaný produktom, ktorý sa javí ako pevný, ľahko použiteľný a stojí 10 krát menej ako moderné elektrické roboty. Moje dve výhrady: musíte si kúpiť recepty na recepty, ktoré nie sú ponúkané, ale tieto nápady na varenie nájdete na webovej stránke Tupperware a rád by som si mohol vybrať farbu (ale to je moja dievčenská stránka). AdaptaChef (predávaný so sekačkou a vložkou cookie): 129,99 € Rozšírenie Coup'AdaptaChef: 40 € Rozšírenie v stružke: 39,90 € Citrus press: 54,90 €