Ostatné

Eau de Lumière: nová kolekcia svetiel Davide Oppizzi pre DesignHeure

Eau de Lumière: nová kolekcia svetiel Davide Oppizzi pre DesignHeure

Eau de Lumière, predstavená švajčiarskym dizajnérom Davide Oppizzi pre DesignHeure, je kolekciou súčasného osvetlenia, poctou svetu parfumov. Prezentácia.

Know-how spoločnosti DesignHeure v službách prekvapivej zbierky

Davide Oppizzi, inšpirovaný svetom luxusných parfumov, zrodil Eau de Lumière, kolekciu osvetlenia kombinujúcu súčasnú a vzdušnú estetiku, s know-how spoločnosti DesignHeure. Medzi mužskými a ženskými tvarmi, krivkami a uhlami, materiálmi a farbami, veľkosťami a rôznymi modelmi sa Eau de Lumière prispôsobuje všetkým obytným priestorom, od najmodernejších po najstaršie. Okrem sochárskeho dizajnu, ktorý pripomína ikonický tvar krásnych parfumových fliaš, nás očarujú najmä pekné farby a povrchové úpravy z dubového alebo bieleho mramoru Carrara. Táto kolekcia je k dispozícii v svietnikoch, zaveseniach, stolových lampách a lustroch a je tak bohatá ako kompletná.

David Oppizzi, inšpirovaný a inšpiratívny dizajnér

Davide Oppizzi sa narodil vo Švajčiarsku. Vyštudoval dizajn na Umeleckej škole výtvarných umení, ktorú skončil s vyznamenaním. Prvýkrát sa zaujímal o dizajn luxusných výrobkov s Jorgom Hysekom; v roku 2001 otvoril vlastný tvorivý workshop: DCUBE design espaces lumière SA. A tu vytvára rôzne koncepcie, od moderného hodinárstva až po kozmetické výrobky vrátane osvetlenia alebo kuchynského a kúpeľňového nábytku. Davide Oppizzi, Jack všetkých obchodov, teraz vyučuje dizajn na Design School vo Švajčiarsku.
Eau de Lumière, zbierka už dostupná na www.designheure.com