Tipy

Trend: alkohol doma

Trend: alkohol doma

CadeauxFolies, internetový obchod s nezvyčajnými pomôckami a darčekmi, prehliada trend domácich liehovín a uvádza na trh rad súprav na výrobu vodky alebo piva. Hravý nápad, ktorý by sa mal konzumovať s mierou. Prezentácia.

Recepty vyrobené doma

Chcete dostávať svojich priateľov, ale váš bar je prázdny? Bez stresu, teraz si môžete „vyrobiť“ svoj vlastný domáci alkohol. Výhodou je okrem toho, že sa pred svojimi priateľmi rozzúrite, že ponúknete originálne recepty. Ak máte ovocný sad, ešte lepšie! Niektoré prípravky sa skutočne vyrábajú v závislosti od zberu ovocia alebo kvetov. Pri receptoch na báze ovocia používajte iba zdravé, zrelé, nespracované ovocie. V prípade byliniek si rastliny vyberte skôr, ako sa začnete pripravovať. Napríklad citróny sa zbierajú v zime, plody myrty v zime, genepi sa zbierajú od konca júla do polovice augusta, orechy na jar.

Inštrukcia

Tu ideme: dajte ovocie do alkoholu do veľkej alebo pevnej nádoby. Túto nádobu držte mimo dosahu svetla. Nechajte macerovať niekoľko dní až týždňov. Vôňa a chuť sa rozhodnúť, kedy bude hotová. Potom prefiltrujte tekutinu pomocou lievika a kávového filtra. Niekedy je potrebné urobiť prvý prechod čistou handrou. V závislosti od chuti pridajte do alkoholu viac alebo menej cukru. Tu je to pripravené! Kvasenie môžete pridať aj na kvasenie.

Niekoľko tipov:

- Prednostne používajte tmavé fľaše pre vaše aperitívy s červeným vínom a biele sklenené fľaše pre aperitívy s bielymi vínami. - Vyberte peknú fľašu a prispôsobte štítok. - Nezabudnite vziať aj vybavenie a nádoby, ktoré neoxidujú a ktoré sú dobre sterilizované. - Nápoje skladujte na suchom, chladnom a tmavom mieste, napríklad v pivnici.
CadeauxFolies vytvoril 6 súprav na výrobu vlastného alkoholu: Beer Kit (59,95 €), Whisky Kit (174,95 €), Honey Whisky Kit (49,95 €), Vodka Infusion Kit (24,95 €), Kit Gin Infusion Kit ( 24,95 EUR), Tortuga Rum Kit (39,95 EUR). //www.cadeauxfolies.fr/