Užitočný

Ako som uložil svoju peňaženku s lacnou sklenenou priečkou

Ako som uložil svoju peňaženku s lacnou sklenenou priečkou

Sklenená priečka na vymedzenie vašich miestností

Potrebujete definovať miestnosť bez izolácie? Najmodernejším riešením je samozrejmedielenská strieška umelec, ktorý vetrá priestory a vytvára požadované oddelenie. Diskrétny, plný šarmu a ideálny na to, aby do vášho interiéru priniesol určitý oblátok, môže byť nainštalovaný do štyroch rohov domu.

Napríklad pri vchode, aby sa zabránilo vstupu priamo do obývacej izby a vytvoreniu malého priestoru na chodbe. V majstrovskom apartmáne je vrchlík tiež veľmi dobrou možnosťou, ako oddeliť priestor na spanie od priestoru v kúpeľni a poskytnúť vám viac súkromia. A ak nemá okno, táto inštalácia umožní prirodzenému svetlu vstúpiť do neho pri zachovaní maximálneho jasu.

Ak chcete otvoriť kuchyňu do obývacej izby, ale nemáte radi 100% otvorené americké kuchyne, presklená strecha môže byť ideálnym riešením: umiestnite dve, ktoré vám poskytnú minimum priestoru na rozdelenie pri zachovaní spojenie medzi týmito časťami. Nakoniec môžete tiež prijať posuvná strieška vytvoriť originálne dvere medzi chodbou a spálňou alebo kanceláriou.

Rôzne typy sklenených priečok: všetky chute sú povolené!

V skutočnosti existujú rôzne druhy sklenených priečok:

  • klasické vertikálne baldachýny: prepážka je zasklená v hornej časti, zvyšok je z hliníka.
  • výkyvné vertikálne striešky alebo posuvné na použitie napríklad ako dvere.
  • jednoduché dielenské markízy (Horizontálne).

Baldachýny sú k dispozícii s dvoma, tromi, štyrmi alebo piatimi dlaždicami v mnohých farbách as mnohými možnými úpravami pre hliníkový rám: v závislosti od hľadaného štýlu a spôsobu, akým chcete rozdeliť svoje priestory, budete rozmaznaní pri výbere!

Ako nájsť lacný baldachýn?

Ak je sklenená priečka v interiéroch stále viac uznávaná pre jej nepopierateľné estetické a praktické vlastnosti, je s tým malý problém: ak sa rozhodnete privolať profesionála, aby vytvoril domácu priečku, ceny môžu rýchlo odletieť ... Našťastie sa oblasť umeleckého štúdia typu stala v posledných rokoch vo svete dekorácie široko dostupná a všetky hlavné značky domácich majstrov a nábytku teraz ponúkajú lacné baldachýny alebo za veľmi konkurenčné ceny (napríklad je možné nájsť otočné sklenené priečky od 150 €!)! Upozorňujeme, že:

  • V súčasnosti existujú sklenené priečky vybavené systémom nastaviteľných nôh, ktoré vám umožňujú nastaviť výšku (zvyčajne asi desať centimetrov). Veľmi praktický, tento systém vám umožňuje získať sklenenú priečku takmer na mieru, ale s nižšími nákladmi!
  • Striešky vybavené jednoduchým polykarbonátovým zasklením sú samozrejme lacnejšie ako kryty s temperovaným dvojitým zasklením ... ale sú tiež menej pevné!
  • Niektoré značky pre domácich majstrov niekedy predávajú markízy v súprave, aby sa zostavili za veľmi konkurenčné ceny. Ale pozor: zasklenie sa nedodáva automaticky a musí sa zakúpiť navyše!