Ostatné

Ako zariadiť výklenok v obývacej izbe?

Ako zariadiť výklenok v obývacej izbe?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

V obývacej izbe je výklenok nepopierateľným dekoratívnym prvkom. Tento priestor, viac-menej veľký, môže pojať veľa vybavenia a urobiť z vašej obývačky jedinečnú izbu na obrázku. Ako to zariadiť? Hodí sa na nábytok, police alebo ozdobné predmety? Tu je niekoľko spôsobov, ako vylepšiť výklenok.

Výklenok na zvýšenie zbierky

V plytkej výklenku sa vo vašej obývačke nachádza veľké množstvo políc na mieru, do ktorých sa ukladajú knihy, DVD, CD, vinyly, figúrky atď. Stručne povedané, všetky vaše zbierky. Podľa toho, čo umiestnite na svoje police, sa môžete rozhodnúť pre drevené, surové, lakované alebo maľované podpery, plastové alebo sklenené podpery. Vaša kolekcia môže byť vylepšená jemne prepracovaným osvetlením alebo chránená inštaláciou sklenených dverí.

Výklenok pre vaše rastliny

Máte zelený palec? Chcete urobiť z obývacej izby miesto na oddych? Vaša výklenok sa môže zmeniť na vnútornú záhradu. Odvažujte sa množiť rastliny, meniť druhy, hrať sa na výškach a farbách. Táto záhrada môže mať motív a môže byť exotický alebo ázijský. Na vylepšenie dekorácie môžete staviť na neobvyklé hrnce, tradičné, farebné alebo geometrické hrnce. Uistite sa, že sa o svoje rastliny vždy staráte a znovu premýšľajte o práci na osvetlení tohto privilegovaného priestoru.

Definovaný priestor vo výklenku

Ak je vaša výklenok umiestnený na stene kolmej na stenu okna, francúzskeho okna alebo arkádového okna, bude schopný umiestniť vaše multimediálne prvky, ako sú obrazovka, stereo, DVD prehrávač, dekodér atď. , Výklenok je tiež dosť veľký na to, aby sa v ňom mohla umiestniť celá obývacia izba a aby sa vymedzila v obývacej izbe alebo iba na pohovke, aby sa vytvoril uzavretý, útulný a rozhodne teplý priestor.