Komentáre

5 tipov na kúpelňu, aby ste ušetrili čas ráno

5 tipov na kúpelňu, aby ste ušetrili čas ráno

Použitie kúpeľne sa v posledných desaťročiach výrazne zmenilo. Neprípustná chodba v dome, táto miestnosť je dnes kuklou krbu, priestorom, v ktorom človek rád relaxuje, stretáva sa a trávi čas. Okrem týchto úvah však musí byť táto miestnosť praktickým a funkčným priestorom usporiadaným tak, aby uľahčoval každodennú rutinu. Aby sme vám pomohli v tomto úsilí, vybrali ste päť tipov, ktoré vám umožnia optimalizovať čas strávený v kúpeľni ráno, a začať tak pravý deň voľna!

Recyklovaný rebrík v stojane na uteráky

Ak máte v kúpeľni jedno príslušenstvo, ktoré musíte mať po ruke, je to váš uterák. Aby sme vám uľahčili ukladanie a aby sa predišlo nepríjemnostiam pri sprchovaní, uvažovali sme o ponúknutí týchto krásnych rebríkov odklonených ako ozdobné stojany na uteráky. Estetický a ľahko sa inštaluje, majú všetko!

Dózy na štetce

Myšlienka je určite jednoduchá, ale je strašne praktická a funkčná. Dózy, dobrá dávka perál, zŕn ryže alebo kávy a ste pripravení na inštaláciu kefiek. A ak máte ekologickú dušu, vždy sa môžete rozhodnúť pre makisu, tento drevený valec, v ktorom hodíte domáce sushi, ktoré budete používať ako pomôcku pre svoje kefy. Príslušenstvo na dosah ruky!

Magnetická doska na líčenie

Už vás nebaví vidieť, že sa váš make-up nachádza po celej kúpeľni? Už vás nebaví vidieť, že sa šíri všade na dreze alebo na policiach? Vyberte si magnetickú dosku, ktorá vám zafixuje make-up. Pohon s malými magnetmi ponúka optimálne skladovanie a umožňuje dobré využitie stien, keď v kúpeľni nie je dostatok miesta. Originálne a praktické riešenie, ktoré vám ušetrí čas ráno!

Magnetická tyč pre všetky vlasové doplnky

Ak chcete, aby vaše baretky, sponky do vlasov alebo klipy na obočie zostali na dlhú dobu, je lepšie ich rozmaznávať, aby sa nepoškodili. Aby sme sa o to mohli postarať, pomyslite na inteligentný úložný systém. Riešenie: prilepte magnetický prúžok nad umývadlo. Potom bude pre vás praktickejšie kopať si vlasy.

Potrubie z PVC sa odklonilo do rady fén

A konečne, je to skvelý nápad, aby ste sa držali nablízku a ukladali vaše sušiče vlasov, žehličky na vlasy a kefy na vlasy. Trik: odrežte časť rúrky z PVC a nainštalujte tam svoje kadernícke zariadenie. Už žiadne preplnené skrine, nie sú ľahko dostupné, skrátka nie sú vôbec praktické!