Tipy

Organizujem svoju kuchyňu!

Organizujem svoju kuchyňu!


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Návrat do školy v septembri je často príležitosťou na nové rozhodnutia. Tento rok prinesiete trochu zmeny v kuchyni. Ako? Vo vás OR-GA-NI-SANT ušetríte čas a spríjemníte prípravu jedla. Tu je našich päť najlepších, aby sme vám trochu pomohli.

Uznesenie č. 1: Stavím sa na organizátory zásuviek

Nože, vidličky, lyžice, ste zvyknutí organizovať svoj príbor pomocou zásuviek určených na tento účel. Dizajnéri kuchyne dnes už pochopili, že to už nestačí a ponúknu vám veľmi šikovné riešenia na ukladanie tanierov, hrncov a panvíc.

Uznesenie č. 2: Všetko som vložil do krabíc

Priehľadné boxy a poháre sa stali spojencami v kuchyni. Po naplnení a označení stačí ich vyrovnať na polici alebo vložiť do posuvnej skrinky, aby ste ich ľahko našli. Šetrič reálneho času každý deň!

Uznesenie č. 3: Steny používam na skladovanie

Zvážte použitie povrchu steny. Takže sa rozhodnite pre bar svätého kríža, na ktorom môžete pripevniť háčiky a koše, ktoré vám umožnia zavesiť riad, vaše uteráky ...

Uznesenie č. 4: Do skriniek inštalujem posuvné prvky

Skrinky sa niekedy môžu ukázať ako nepraktické, keď začnete hromadiť všetko a čokoľvek vo vnútri. Pre ľahký prístup ku všetkým našim výrobkom je ideálnou inštaláciou posuvných prvkov vo vnútri (koše, police atď.). Keď začnete pripravovať jedlo, máte všetko na dosah.

Uznesenie č. 5: Triedim svoj odpad

Na ľahké triedenie odpadu v kuchyni budete musieť investovať do triediaceho koša. Ten vám pomôže urobiť toto gesto automatickým a nezmení vaše rozlíšenie na obmedzenia. Dnes existujú modely vyrobené z troch ultra praktických a priestorovo úsporných kontajnerov. Už nemáte žiadne ospravedlnenia!