Užitočný

Video: záhrada na jeseň

Video: záhrada na jeseň


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vďaka poradenstvu odborníkov z Plant Clinic sa učte dobrým gestám záhradníka. Dnes Arnaud vysvetľuje, ako sa starať o svoju záhradu na jeseň. Postupujte podľa jeho analýzy a odporúčaní na videu!

Pozrite si video

Najnovšie úrody

Koniec leta neznamená koniec úrody. Preto vám niektoré jablká a hrušky naďalej ponúkajú svoje ovocie, napríklad vlašské orechy, lieskové orechy alebo dule. Pokiaľ ide o zeleninu, ešte stále je čas zbierať baklažán, kapusta, uhorky, cukety, cibuľu, pór, zemiaky alebo fenikel. Je tiež čas vykoreniť cibule trvalých rastlín, ako sú napríklad dahlia, tulipány alebo gladioli. Zo zeme môžu byť chránené počas čakania na opätovnú výsadbu na jar budúceho roka.

Nové plantáže

Ako sa hovorí, " v Sainte Catherine (25. novembra), celé drevo zakorení „Koniec novembra je v skutočnosti ideálnym obdobím roka na pestovanie kríkov, ako sú ružové kríky, ako aj okrasných alebo ovocných stromov. Budú mať teda dostatok času na zakorenenie pred prvými mrazmi a budú dostatočne silný na to, aby zvládol suchosť nasledujúceho leta. Spoliehajte sa však viac na počasie ako na kalendár. Niektoré skoré mrazy sa môžu objaviť už v novembri. Naopak, celú zimu si môžete užívať dostatočne mierne teploty. ,

Chráňte pred mrazom

Nečakajte, až si prvé gély vezmú do rastlín citlivých na chlad. Dávajte pozor, ale padajú ľahšie do domu, na verandu, ako vonku. Je to teda príležitosť skontrolovať vaše rastliny. Pozorujte prítomnosť hmyzu alebo choroby. Odstráňte choré alebo poranené časti a listy dôkladne umyte čistou vodou alebo mydlovou vodou, ak je v nich hmyz. Môžete dokonca využiť príležitosť na rozmnožovanie rastlín v čistom hrnci. Ak chcete svoje rastliny uložiť, vyberte si svetlú miestnosť, ktorú môžete dostatočne vetrať.Komentáre:

 1. Corbenic

  Spáchaš chybu. Navrhujem, aby sa diskutovalo.

 2. Winefrith

  I apologize, but this variant does not come close to me.

 3. Shadal

  the Excellent idea

 4. Radi

  Mám podobnú situáciu. Poďme diskutovať.

 5. Muata

  NO-NO-NO-NO-NO ČAS, aby som s tebou komunikoval, pôjdem Dunu GrassNapíšte správu