Komentáre

Skladovanie potravín: 100% nábytok z dielne Kann Design

Skladovanie potravín: 100% nábytok z dielne Kann Design


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vďaka skladovaniu potravín ponúka Kann Design spotrebiteľom návrhársky nábytok, ktorý ponúka jedinečný prístup k skladovaniu potravín. Odkryté sú ľahšie prístupné. Prezentácia kusu, ktorý kombinuje krásu s užitočným.

Nábytok vytvorený a navrhnutý pre potraviny

Myšlienka skladovania potravín bola pôvodne predstavená na veľtrhu nábytku v Miláne organizáciou Friday Project kolektívne a potom sa ujala Kann Design. Ponúka úplne iný prístup k skladovaniu tým, že potraviny úplne vystaví. Tento koncept umožňuje spotrebiteľovi neustále si predstaviť, čo opustil, ako aj stav, v ktorom sú jeho ustanovenia, čím sa zabráni plytvaniu potravinami. Usporiadané štruktúrovaným spôsobom je každá priehradka Úložného priestoru pre potraviny úplne vyhradená pre konkrétny druh potravín. Vajcia, chlieb, víno, konzervy a zelenina tu prirodzene nachádzajú svoje miesto.

Skladovanie potravín, dizajnový prvok vo vašom interiéri

Kann Design Food Storage je tiež užitočný a krásny kus nábytku. Jeho kovová štruktúra pokrytá drevom a lakovaným teakom jej dodáva čisté a vzdušné línie. Dodáva kuchyniam moderný vzhľad a možno ho možno použiť ako priečku s jedálňou alebo obývacou izbou. Vytvorená a premyslená na skladovanie potravín sa môže tiež úplne prispôsobiť interiéru každého, pretože značka ponúka výrobky na mieru.

Skladovanie potravín od Kann Design: 3400 EUR Viac informácií na //www.kanndesign.com