Ostatné

Malý "combis" od Brandta

Malý "combis" od BrandtaWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Aby sme sa mohli pripraviť na začiatok nového školského roka, Brandt uvádza na trh svoj malý „combis“. Malé, štýlové a praktické, kombinujú chladničku a mrazničku. Ideálne pre tých, ktorí žijú v malom priestore, ale nie sú pripravení vzdať sa komfortu oboch zariadení. Prezentácia týchto nových produktov.

Majú všetko veľké

Brandtove „kombi“, vysoké iba 1,55 metra, nemajú závidieť väčšie lietadlá. Sú vybavené 134-litrovou chladničkou a 55-litrovou skutočnou mrazničkou (a nie jednoduchou nádobou na výrobu kociek ľadu). Skutočnosť, že nie sú príliš veľké, vám umožňuje použiť zostávajúcu výšku stropu na usporiadanie úložného priestoru alebo, prečo nie, pridať ozdobný nádych do vašej kuchyne zobrazením krásneho objektu. Kompaktný, ale aj ekologický model „combis“ značky Brandt patrí do energetickej triedy A +, a preto spotrebúva veľmi málo elektriny.

Dizajn v našej kuchyni

Malá veľkosť „combis“ im umožňuje príliš nenapadnúť kuchynský priestor. Sú k dispozícii v červenej farbe pre tých, ktorí chcú pridať do svojej kuchyne farebný nádych, ako aj čiernu farbu pre tých, ktorí by sa radšej rozhodli pre klasickejšiu verziu. Dvere týchto nových kombinovaných chladničiek sú obložené sklom so zrkadlovým povrchom. Detail, vďaka ktorému sú skutočnými dizajnovými prvkami do kuchyne a môžu byť užitočné pre rýchly make-up alebo účes.
"Combis" od Brandta: 500 eur Viac informácií na //www.brandt.fr/