Tipy

Pred / Po: Vytvorte úložný priestor, aby bola kuchyňa praktickejšia a estetickejšia

Pred / Po: Vytvorte úložný priestor, aby bola kuchyňa praktickejšia a estetickejšia


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Malá kuchyňa sa môže rýchlo javiť ako špinavá, ak nemá dostatočný úložný priestor. Roboty, škatule a jedlo sa často hromadí na pracovnom povrchu a napadajú povrch určený na prípravu jedla. V tomto malom dvojizbovom kompletne zrekonštruovanom dvojizbovom byte s rozlohou 26 m2 sa využíva kompletný facelift, ktorý mu umožnil znovuobjaviť dizajn a funkčnosť. Elodie Cussonnier, architektka zodpovedná za projekt, tu dosiahla skutočný výkon!

Vitamínový dizajn


pred : Pôvodne bol priestor venovaný jedlám integrovaný do rohu obývacej izby. Zle zariadený a šetrne zariadený to vyzeralo skôr ako kuchynský kút ako v skutočnej kuchyni. Majiteľovi bytu chýbala nielen priestor na varenie, ale aj priestor na uloženie riadu, riadu a jedla. Rohová polica a servírovací vozík Ikea, jediné, čo bolo k dispozícii na prípravu jedál, boli neustále preplnené: táto malá kuchyňa sa stala neatraktívnou, ako to bolo nepohodlné ... Bolo potrebné prepracovať! Po návšteve priestorov a preštudovaní bodov, ktoré sa majú reorganizovať, architektka Elodie Cussonnier pracovala na rozdelení priestorov: rozbitím priečok a prevrátením miestností mohla obývacia izba a kuchyňa získať povrch, jas a skladovanie.
po : Nové plány, osviežujúce farby, optimalizované priestory ... Obývacia izba a kuchyňa si osvojujú ďalšie štvorcové metre! Obývacia izba sa konala v starej miestnosti, teraz usporiadanej do tvaru „L“. Táto reorganizácia prospieva kuchyni, ktorá už viac nezasahuje do relaxačného priestoru. Je otvorený do obývacej izby a má viac úložných priestorov, ktoré mu dodávajú veľmi prepracovaný vzhľad. Laminátová pracovná doska, vybraná v krásnom antracitovom odtieni, harmonicky kontrastuje s červenooranžovou farbou stien. Je odetá do ušľachtilej ocele, ktorá posilňuje moderný vzhľad miestnosti. Pokiaľ ide o nábytok, Elodie Cussonnier sa rozhodla pre triezvy krémový rad, objednaný od Dartyho. Nová kuchyňa je úplne integrovaná a inteligentne skryje všetky spotrebiče (chladnička, práčka atď.): Prostredie je teraz čisté a príjemné, dostatočne priestranné na varenie bez obmedzení. Elodie Cussonnier, návrhárka interiérov //www.elc-deco.com/Komentáre:

 1. Vayle

  Zistil som, že nemáš pravdu. Pozývam vás, aby ste diskutovali. Píšte do PM, budeme komunikovať.

 2. Williams

  Me against.

 3. Jumah

  Bravo, excellent idea and is duly

 4. Cyris

  Máš úplnú pravdu. There is something in this and I like this idea, I completely agree with you.

 5. Alvy

  Absolútne nesúhlasí s predchádzajúcou frázou

 6. Gujar

  I apologize for interfering ... I can find my way around this question. Je pripravený pomôcť.Napíšte správu