Užitočný

Pred / po: transformujte svoju verandu do obývacej izby

Pred / po: transformujte svoju verandu do obývacej izby


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Niektoré trochu staré verandy majú netesnosti a prehrievanie, ktoré môže rýchlo mrhať energiou a zvýšiť váš účet. Z tohto dôvodu je potrebné brať do úvahy renovačné práce, čiastočné alebo podstatnejšie. To bol prípad tohto domu, ktorého veranda bola prerobená na hliník. Objavte výhody tohto materiálu bez ďalšieho odkladu v rôznych fázach obnovy tohto priestoru.

Veranda: ďalšia miestnosť v dome


pred: Táto veranda bola dosť stará a chátrala. Mala úniky a potrebovala facelift. Aby to bolo možné, muselo sa úplne nahradiť.
after: Dnes je veranda skutočne pohodlnou obývacou izbou. Aby obyvatelia tohto domu mohli čo najlepšie využiť.

Izolujte miestnosť na zimu a leto


pred: Jedným z hlavných obmedzení lokality bolo prepracovanie tepelnej izolácie miestnosti, aby veranda bola obývateľná po celý rok a pôsobila aj ako jedáleň.
after: Bolo zavedené zariadenie na tepelné lámanie a dvojité zasklenie so zosilnenou izoláciou. Umožňujú obmedziť výmenu teplôt medzi interiérom a exteriérom, a tak eliminovať nepríjemný pocit chladu v blízkosti okien.

Výber z hliníka


pred: Bolo potrebné úplne obnoviť verandu zmenou štruktúry, aby sa zlepšila jej energetická hospodárnosť. Majitelia využili príležitosť modernizovať štýl verandy.
after: Pokiaľ ide o materiály, výber padol na hliník, ktorý vďaka svojej tenkosti umožňuje veľké okná, a preto prináša čo najviac prirodzeného svetla. Výhoda hliníka: jeho prispôsobivosť z hľadiska tvarov, ale aj farieb a veľkosti rôznych prvkov. Zistite viac: Hliník a architektúra www.la-veranda-alu.com /www.fenetrealu.com