Komentáre

Ako potlačiť kuchynské skrinky?

Ako potlačiť kuchynské skrinky?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

S príchodom jari je čas vyčistiť kuchyňu! Aby ste ušetrili miesto v úložných jednotkách a lepšie ich usporiadali, ale aby ste ich lepšie videli, je vhodné pred čistením predmetov, ktoré chcete zachovať, vyprázdniť všetky skrinky a usporiadať ich. a nájdite im miesto výberu. Tu sú naše tipy na efektívne potlačenie kuchynských skriniek.

Oddeľte svoje staré zariadenia

Domáce spotrebiče vo všeobecnosti separujeme iba vtedy, keď už nefungujú. Ak sú však niektoré z nich staré niekoľko rokov a nie sú v dobrej kvalite, je vo vašom najlepšom záujme sa ich zbaviť, najmä ak ide o spotrebiče na varenie, ktoré môžu jedlo zle zohriať. Takže choďte do recyklačného centra!

Rozlúčte sa s použitými položkami

Či už ide o neúplný kuchynský robot, rýchlovarnú kanvicu, ktorá sa už nezatvára správne, mixér s chýbajúcim vekom alebo panvicu, ktorá je pripevnená: ak niektoré časti chýbajú v zariadení alebo ak sú rozbité, môžete rozlúčiť sa s tým. V závislosti od stavu objektu ho môžete priradiť k združeniu, aby ho bolo možné opraviť a začať jeho druhý život.

Nepoužívajte duplicitné náradie

Ak máte viac duplikátov riadu, môže to spôsobiť viac neporiadku ako čokoľvek iné. Napríklad, mať päť kvetináčov, ak používate iba dva, nerobí veľa a zaberá miesto vo vašej izbe, rovnako ako s dvoma formami alebo dvoma podobnými rezačkami cookie.

Usporiadajte si špajzu

Skontrolujte dátumy exspirácie potravín, ktoré ukladáte vo svojom šatníku, najmä tých, ktoré nejete denne, ako sú strúhanka, múka, práškový cukor alebo korenie. Niekedy máme prekvapenia!

Urobte si miesto v úložisku

Pred vyprázdnením úložného priestoru v kuchyni rozmýšľajte pragmaticky. Aké zariadenia ste nepoužili v posledných dvoch rokoch? Ktoré z nich ste nikdy nepoužili po ich kúpe? Z vašich skriniek tak môže zmiznúť váš chlieb, oplatka alebo zmrzlina. Zanechajú viac priestoru pre vaše rodinné riady, strieborné predmety a malé kulinárske predmety, ktoré majú sentimentálnu hodnotu.