Komentáre

Výukový program: textilný káblový zväzok

Výukový program: textilný káblový zväzok

Dobrým nápadom je uložiť všetky káble do jednej škatule pre ľahké vyhľadávanie. Uvedenie všetkých týchto voľných káblov do tejto skrinky je veľmi zlý nápad! Dnes sa naučíme, ako vyrobiť textilnú káblovú zväzku, aby ste predišli zamotaniu všetkých káblov!

Materiál

- kus látky - šijací stroj - šijacia niť - železo - nožnice - šijacie špendlíky - dva kusy samčieho a samičieho poškriabania 2 x 1 cm - vzor (vzor v jednom kuse) Hodnoty šitia: 1 cm. Rozpočet: približne 5 € Trvanie: 2 hodiny


Fázy

1. Začnite tým, že umiestnite miesto v priamke.
2. Vystrihnite vzor dvakrát a potom spojte dva kusy na pravú stranu.
3. Zošite tri strany do jedného zhryzu. Malá otvorená strana vám umožní otočiť káblovú zväzku hore nohami.
4. Rezy uhlov zarovnajte so švami, aby ste uľahčili otáčanie a získali krásne uhly.
5. Prevlečte káblovú pásku a choďte na žehličku, nezabudnite otvoriť švy.
6. Naplňte 1 cm na otvorenej strane preklopením švov vnútri. Šitie rebra 1 mm od okraja.
7. Háky vložte podľa vzoru a potom zošívajte zo štyroch strán. Ak používate samolepiace pásky, ihlu po použití očistite pomocou bieleho liehu. Ak používate klasické remienky na suchý zips, môžete si vytvoriť steh. Náš tip: pomocou ihly označte dva prekrývajúce sa háčiky na presne to isté miesto.

Nakoniec

Vaša káblová viazanka je teraz kompletná! Pre väčšie káble môžete merania jednoducho zdvojnásobiť. Objavte aj niekoľko tipov na skrytie káblov, ak nie sú uložené, a urobte si miesto vo svojej kancelárii!
Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie vašej verzie tohto DIY na našej stránke Facebook a nájdite ďalšie nápady na našom Pintereste!