Ostatné

6 základných aplikácií pre milovníkov vína

6 základných aplikácií pre milovníkov vínaWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Výber správneho vína nie je vždy jednoduchý, najmä ak ste v enológii nováčikom. Našťastie existuje niekoľko aplikácií, ktoré vám pomôžu pri výbere, ale tiež ako iniciáciu párovania vína s jedlom. Váš editor si vybral svojich 6 obľúbených položiek.

Vína a ročníky, aby ste našli najlepší ročník

Túto aplikáciu, ktorá je k dispozícii pre iOS a Android, vydáva známy sprievodca Hachette. Historický odkaz v oblasti vína, od roku 1945 zhromaždil viac ako 700 citátov. Objavíte veľa informácií o rôznych názvoch, ako sú odrody hrozna, farba vína alebo teplota, pri ktorej sa má podávať. Glosár pre začiatočníkov obsahuje 230 definícií pojmov venovaných vínu a mapa francúzskych vinárskych regiónov vám umožní lepšie lokalizovať výrobcov.
Vína a ročníky

Vína od spoločnosti Gault & Millau tak, aby sa nemýlili!

Ak o víne toho veľa nevieš, je ťažké vedieť, čo si vybrať. Ak je to váš prípad, táto žiadosť je určená pre vás! Svet vína vám otvára dvere vďaka prepracovanému výberu z viac ako 5 800 vín a šampanských, ktoré vyrába slávny sprievodca Gault & Millau. Fľaše sú klasifikované podľa regiónu a ceny, každá s jednoduchým a stručným popisom, ako aj so skóre 20. Aplikáciu si môžete stiahnuť výlučne na iOS.
vína

Eurocave na správu vínnej pivnice z mobilu

Značka Eurocave vytvorila bezplatnú aplikáciu (na iOS a Android). Uveďte zoznam svojich fliaš, usporiadajte pivnicu, nezabudnite na vína, ktoré ste ochutnali, alebo dokonca získajte radu od odborníkov na víno. Tu sú služby ponúkané touto aplikáciou.
Eurocave

Čo piť? Čo jesť? Pre nerozhodnutých, ktorí radi prijímajú

Túto aplikáciu navrhli someliéri, aby predstavili spotrebiteľom to najlepšie víno pre svoje pokrmy a naopak. Vyberte si víno a budete mať široký výber predjedál, jedál, syrov, ale aj dezertov, ktoré odhalia všetky chute ročníka. Naopak, chcete variť ryby, ale neviete, ktoré víno s tým pôjde najlepšie? QBQM vám dá odpoveď. Na stiahnutie na iOS a Android.
Čo piť? Čo jesť?

Vivino sa dozvedieť všetko o víne

Koncept tejto aplikácie (iOS a Android) je prinajmenšom inovatívny! Naskenujte štítok vašej fľaše a získate všetky potrebné informácie o tom, čo obsahuje! Podrobný list, historické anekdoty, tipy na ochutnávku ... Ale tiež prispôsobené odporúčania na základe vašich vopred zaznamenaných vkusov. Popisy sú v angličtine, ale použitá slovná zásoba zostáva veľmi komplexná.
Vivina

Jedlo a víno poteší vaše chuťové poháriky!

Ako už názov napovedá, umožňuje vám nájsť dokonalú zhodu medzi jedlom a vínom. Ak to vyzerá trochu ako aplikácia Que Boire? Čo jesť? popísané vyššie, ponúka väčšiu databázu ako jeho konkurent, vrátane 10 000 návrhov združení. Funkcia Geolocation uvádza obchodníkov s vínom, ktorí sa nachádzajú blízko miesta, kde sa nachádzate, najmä obchody Nicolas, s ktorými je aplikácia (iOS a Android) partnerom.
Jedlo a víno