Tipy

Revo'motion, pripojený zámok

Revo'motion, pripojený zámok

Značka Vachette ponúka nový zámok Revo'Motion ENTR, ktorý rozširuje svoj sortiment. Po elektronických úchytkách pre domácnosť značka zaútočí na majiteľov bytov pomocou tohto zámku, ktorý zaručuje optimálnu bezpečnosť a zároveň zakazuje používanie klasického kľúča. Vysvetlenie.

Zabudnutie na vaše kľúče už nebude problémom!

Dvere sa po zatvorení automaticky zamknú a zámok ENTR funguje pomocou smartfónu. Ak však mobilný telefón nechcete používať, môžete ho rovnako ľahko otvoriť a zatvoriť pomocou diaľkového ovládača alebo voliteľnej čítačky odtlačkov prstov alebo kódu. V skutočnosti tieto posledné dva systémy vyžadujú inštaláciu doplnkovej nástennej skrinky so snímačom odtlačkov prstov a klávesnicou. Nástenná čítačka je umiestnená na vonkajšej strane na identifikáciu odtlačkom prsta alebo kódom, od 4 do 12 číslic. Ak sa chcete k svojmu zámku vzdialene pripojiť, použite v telefóne aplikáciu ENTR (k dispozícii pre systémy iOS a Android). Potom môžete autorizovať prístup k svojej rodine, priateľom alebo dokonca svojim susedom.

Revolučný systém

Zámok funguje autonómne po dobu troch mesiacov na nabíjateľnej batérii. Pokiaľ ide o cenu tohto malého technologického zázraku, počet 390 EUR bez inštalácie pre štandardný model, dodávaný s dvoma diaľkovými ovládačmi, funkciou Bluetooth, 1 kľúčom a nabíjačkou. Môžete ich získať od zámočníkov v sieti EXPERT Vachette alebo v domácich prevádzkach.
Na inštaláciu nie sú potrebné žiadne vŕtania ani káble, rovnako ako nemusíte meniť svoje dvere ani zámok. Viac informácií na www.revomotion-vachette.com