Ostatné

12 zelených kvetináčov

12 zelených kvetináčov


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kvetináč, ktorý je k dispozícii v recyklovaných alebo prírodných materiáloch, sa vždy rýmuje s dekoráciou, ale aj s ekológiou! Vybrali sme pre vás 12 ekologicky navrhnutých modelov v Pévétexe, v recyklovaných pneumatikách, v prírodných vláknach alebo v ekologicky zodpovednom dreve: či už sú dizajnérmi alebo tradičnejšími, nepochybne sublimujú váš interiér, balkón alebo terasu! Postupujte podľa pokynov.

Recyklácia prebieha!

V pytli zo starých kávových vrecúšok kvetináč Lilokawa upadá do svojho prírodného ducha a zotavuje sa v interiéri i exteriéri: každý kus je jedinečný svojím originálnym nápisom, rámom a opálenou farbou vrecka. , Na strane Karawanu nájdete ručne vyrábané modely vyrobené z recyklovaných pneumatík (približne 12 eur na hrniec s rozmermi 27 x 25 cm). Vozidlá tiež poskytujú veľa zdrojov, pretože belgický dekoračný gigant Serax ponúka vo svojom katalógu aj kvetináče na rastliny vyrobené z recyklovaných vzduchových komôr.

Modely vyrobené z prírodných materiálov

Prírodné vlákna zdobia aj naše kvetináče, najmä kubu, ktorý sa veľmi používa na záhradný nábytok, pretože je odolný a moderný. V našom výbere nájdete model kvetináča XXL, ktorý sa dokonale hodí k vášmu exteriéru v prírodnom, vidieckom alebo vintage štýle! Redakčný tím spadol aj do značky Burger, ktorá uprednostňuje zodpovednú dodávku dreva, či už ide o mäkké, tvrdé alebo exotické dreviny. 98% surovín tak pochádza zo zodpovedne obhospodarovaných lesov, a preto pre každý z ich výrobkov predstavuje ekologickú certifikáciu PEFC a FSC.

Priblížiť na Art Terre

Značka sa špecializuje na ekologický dizajn a vydáva dva modely ekologických pestovateľov rastlín: Jardipo de Brindi, vyrobené z textilných vlákien získaných z interiérov automobilov a PVC a Green Pillow, v Pévétexe, materiál z recyklovaných Textilné PVC z nových rezných odpadov z priemyselnej výroby. Originálny model kvetináča, pretože ide o airbag! Je k dispozícii v niekoľkých veľkostiach, tvaroch a farbách a je rovnako praktický ako dekoratívny.
1. Kvetináč Ivyline Ceramix zo 100% recyklovateľného kompozitného kameňa 39,56 € Amazon / 2. Sadzač zelených vankúšov 49,16 € Elegantná záhrada / 3. Kvetináč s drevom na báze 100% recyklovaných prírodných materiálov 24,99 € Alinea / 4 Burger vyrovnávacia nádoba na drevo ekologicky zodpovedného dreva € 122,20 Eco Sapiens / 5. vyrovnávacia nádoba z prírodných vlákien, štruktúra borovice Kubu 139 € Dom a záhrada / 6. vyrovnávacia nádoba na kávové vrecká Lilokawa 27,02 € Udržateľný dizajn / 7. Cache pot v recyklovanej vnútornej trubici Serax 19,90 EUR Decoclico / 8. Štvorcová nádoba na prach z dreva zo 100% prírodných recyklovaných materiálov 24,99 € Alinea / 9. Geotextilný hrniec Terralba € 38,07 Greenweez / 10. Cache pot v recyklovanej pneumatike Karawan € 12,50 Altermundi / 11. Malá vajcia Rastlina Eggling 10,90 € Udržateľná dekorácia / 12. Sadzač Jardipo Pevetex od Brindi 8 € Prirodzene dekoratívne