Ostatné

4 tipy babičky na odstraňovanie škvŕn od vína

4 tipy babičky na odstraňovanie škvŕn od vína


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Nepríjemné gesto vedúce k pádu pohára vína sa stalo tak rýchlo! Ak to nakoniec nie je katastrofa, skutočnou obavou je škvrna červeného vína! koberec koberec, pohovka, redakčný personál ponúka 4 tipy na odstraňovanie škvŕn ... Sľubujeme, že budete môcť pokračovať v organizovaní večierkov doma bez obáv z poškodenia vášho interiéru!

Tip 1: vložte sýtenú vodu

Ak sa víno práve rozlialo napríklad na váš koberec, okamžite ho špongiou očistite čistou handričkou a potom vypite niekoľko kvapiek vody sýtenej oxidom uhličitým. Jemne trieť špongiou ... škvrna by mala zmiznúť pred vašimi očami! Takže vždy držte fľašu perlivej vody pod lakťom, mohla by vám to ušetriť deň, môžem to dosvedčiť!

Tip 2: Stavte na múku

Múka, kukuričný škrob, mastenec, pochopíte, že biele prášky sú tiež vašimi spojencami na prekonanie škvŕn vína! Akonáhle absorbovanú tekutinu absorbujú, všetko, čo musíte urobiť, je vyčistiť postihnuté tkanivo.

Tip 3: potrite čistiacim mliekom

Ak je škvrna stará niekoľko dní, dajte čistiace mlieko na vatový tampón, pridajte niekoľko kvapiek amoniaku a dabujte na vyznačené miesto. To je všetko!

Tip 4: posypte hrubou soľou

Bolo to uprostred romantického víkendu v Štokholme, keď som mal príležitosť zažiť tento trik! Predstavte si, že na Airbnb sa prenajíma veľmi pekný byt vybavený dvoma vynikajúcimi pohovkami z bielej látky. Áno, áno, biela, rovnako ako tie, ktoré vidíme v našich obľúbených škandinávskych inšpiráciách. Naplnil sa pohár červeného vína (trochu príliš určite) a náhle gesto neskôr, tu je krásna škvrna taká veľká ako dlaň mojej ruky na jednom z vankúšov. Panika na palube a podľa môjho názoru iba spomienka na priateľa, ktorý mi večer povedal, že hrubá soľ pracuje zakaždým. O to lepšie, pretože nemám po ruke nič iné! Rozložil som ju po celej škvrne, trochu ju trieť, odstrániť, dať späť do čistoty a pokračovať, až kým nebude víno úplne absorbované. Výsledok, ani nevidel, ani nie je známy a prísľub skontrolovať môj vklad 800 EUR bezo zmeny!Komentáre:

 1. Caesar

  Thanks, can, I too can help you something?

 2. Byrne

  Myslím si, že nemáš pravdu. mám istotu.

 3. Daira

  Podľa mňa výnimočný nezmysel

 4. Kajigor

  Je to zaujímavé. Prompt, kde si o tom môžem prečítať?

 5. Ibycus

  cruel! very cruel.Napíšte správu