Tipy

DIY deti: urobte si vtipnú záložku pre snehuliaka

DIY deti: urobte si vtipnú záložku pre snehuliaka


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Tu je smiešny chlapec s malými vlasmi, ktorý čoskoro bude sprevádzať vaše deti vo všetkých ich čítaniach , Jeho súcitná malá hlava môže spôsobiť, že sa najviac zdráhajú otvoriť knihu a čítanie bude bezpochyby zábavnejšie sprevádzané vtipným priateľom. Toto je záložka, ktorú si vaše deti môžu ľahko vyrobiť pomocou jednoduchej kancelárskej spinky a niekoľkých bavlnených nití. Potom je to veľmi jednoduchý nápad, ktorý, ako uvidíte, značne pobaví vašich cherubínov vo fáze výroby, ale aj potom, keď na stránky kníh použijú slávneho malého chlapca. Postupujte podľa malej bielej hľuzovky, ktorá povedie vaše deti krokmi vytvorenia záložky!

Materiál

- jedna alebo viac veľkých kancelárskych sponiek (asi 5 cm dlhých) vyrobených z kovu alebo zafarbenia - rôzne farby bavlnených nití - pár mobilných mini-očí (alebo niekoľko párov, ak vaše deti vyrobia niekoľko, je tak ľahké to urobiť) !) - nožnice - biele viacvrstvové lepidlo

FázyPáčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie svojej verzie tejto záložky pre domácich majstrov na našej stránke Facebook a nájdite ďalšie nápady na našom Pintereste!