Komentáre

Joseph Joseph: dômyselné nové pomôcky na varenie v mikrovlnnej rúre

Joseph Joseph: dômyselné nové pomôcky na varenie v mikrovlnnej rúre


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Nová kolekcia jeseň-zima 2015 predstavuje značku Joseph Joseph sériu produktov M-Cuisine. Dômyselné nádoby, ktoré vám umožňujú variť chutné pokrmy v mikrovlnnej rúre. A to je dobré, pretože je to zariadenie, ktoré sa najviac vyskytuje v domácnosti Francúzov. Hovoríme vám viac o týchto nových inteligentných riadoch.

Všetko varte v mikrovlnnej rúre

Či už z dôvodu nedostatku vybavenia alebo času, niekedy sa stáva, že sa nezačneme s veľkými kulinárskymi prípravami. Rad Joseph Joseph M-Cuisine potom poskytuje praktické a efektívne riešenie. Jeho nové riady umožňujú variť ryžu, cestoviny, vajcia, ako aj zeleninu, mäso alebo ryby v mikrovlnnej rúre. O niečo viac, tento spôsob varenia je omnoho rýchlejší ako v rúre alebo v panvici. Preto je možné ochutnať rovnaké potraviny ako obvykle, ale v rekordnom čase.

Ušetrite miesto a ušetrite čas

Joseph Joseph premýšľal so svojím úplne novým riadom o všetkom. Prvky rady M-Cuisine sú rovnako praktické ako dizajn. Ich zamotaný vzhľad umožní používateľom pripraviť, variť a servírovať dusené jedlá v rovnakej nádobe, čím sa zabráni zbytočnému prepadnutiu v umývačke riadu a ušetrí sa tak priestor v skrinkách.
Bezpečnosť je tu aj vďaka studeným stenám náradia Joseph Joseph: nie sú potrebné rukavice na rúry, jednoducho ich vyberte z mikrovlnnej rúry holými rukami bez rizika popálenia.
Rad Joseph M-Cuisine : od 9,99 EUR Viac informácií na www.josephjoseph.com