Ostatné

Pred / Po: Optimalizácia malej spálne pre dospelých

Pred / Po: Optimalizácia malej spálne pre dospelých


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Camille Hermand sa špecializuje na dizajn, konštrukciu a usporiadanie súkromných aj verejných priestranstiev. Agentúra Camille Hermand Architectures, ktorá sídli v centre Paríža, má krédo „čo najviac úložiska, pre čo najväčší možný priestor“. Táto spálňa pre dospelých je dokonalým príkladom. Nachádza sa v parížskom apartmáne 170 metrov štvorcových, v 16. obvode hlavného mesta, ktorý bol kompletne zrekonštruovaný. V miestnosti bolo všetko optimalizované tak, aby šetrilo miesto a zároveň umožňovalo maximálne uloženie. Objavte zákulisia tejto rodinnej stránky. oblasť: Hlavná spálňa 16 m² rozpočet: NC *

Modernizácia spálne pre dospelých


pred: Tento parížsky byt pochádza z 30. rokov 20. storočia, bol zrekonštruovaný v šesťdesiatych rokoch, ale odvtedy sa nevykonávalo žiadne práce. Budova má preto charakteristiku času, ktorý sa musel zachovať, a zároveň dať priestorom facelift. Požiadavka vlastníkov na izbu bola nasledovná: všetko odstraňujeme! Cieľom je prehodnotiť priestor tak, aby zodpovedal životnému štýlu tejto rodiny, ktorá sa skladá z dvoch dospelých a dvoch detí.
after: Táto izba je súčasťou hlavného apartmánu a pozostáva z šatne a kúpeľne. Majitelia chceli mať príjemnú a klasickú atmosféru, ale nie príliš konvenčnú. Parkety boli zarovnané so zvyškom bytu. Vymenili sa svietidlá, záclony, posteľ a posteľná bielizeň, ale aj nábytok. Pokiaľ ide o farby, výber padol na škálu veľmi mäkkých bielych.

Maximalizujte úložisko


pred: Táto stránka nemala žiadne technické obmedzenia, pretože sa nepohybovali ani okná, ani susedná kúpeľňa.
Okrem toho majitelia dali architektovi carte blanche na výzdobu. Iba odporúčanie: nepridávajte veľa nábytku, aby bol priestor vylepšený.
after: Aby mala čo najviac skríň, použila Camille Hermand trik: nočné stolíky vymeňte za čelo postele s vykladaným úložným priestorom.
Plytké priehlbiny vám umožňujú jednoducho ukladať knihy alebo drobky tak, že rozložíte obidve strany postele. Tým sa tiež predíde poklepaniu na nábytok pri otváraní skríň. V tejto miestnosti je všetko integrované! Dokonca aj záclony, ktorých prúty sú skryté vo falošnom strope.

Prineste viac svetla


pred: Spočiatku je miestnosť už dosť jasná, pretože veľké okenice prinášajú denné svetlo. Spálňa sa navyše nachádza uprostred záhrady. Výzva architekta? Prineste vegetáciu do domu.
after: Camille Hermand preto stavila na tapetu z palmových listov. Závesy boli nahradené modelom v zelených odtieňoch, aby vyvolali dojem, že zeleň prítomná mimo miestnosti vniká do spálne. Okrem toho boli nad posteľou nainštalované veľmi grafické čierne svetlá, ktoré vytvárajú veľmi mäkké osvetlenie nálady. * Nie je oznámené Camille Hermand - Camille Hermand Architectures