Komentáre

Naše obľúbené v letnej kolekcii Sema Design

Naše obľúbené v letnej kolekcii Sema Design


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Sema Design chcel pre svoju novú kolekciu leta 2016 otvoriť svoje obzory, kombinovať grafické vzory a exotické výtlačky, pozvať kúzlo východu a škandinávskeho dizajnu. Riad s rôznymi farebnými a trendovými svetmi si môžete vybrať podľa svojho vkusu na inšpirované raňajky alebo večeru. Redakcia predstavuje svoje obľúbené obrázky!

Zamierte na Orient

Na leto 2016 Sema premýšľa ďaleko a ďaleko! Značka, ktorá sa od roku 1968 definuje ako „vyhľadávač a tvorca objektov“, ponúka tento rok kolekciu inšpirovanú cestovaním. Začíname s Orientom s týmto súborom s názvom "Parfum d'Orient". Jedlá, samozrejme, vrátane tanierov, misiek s paličkami a ryžových lyžičiek, ale tiež čiernobielych lámp v duchu Budhu.

Vyrobené v Japonsku

Malá zastávka v Japonsku s touto sériou inšpirovanou japonskými písacími potrebami, peknou kombináciou modrej a bielej pre jednoduchý a kultivovaný efekt.

Popová kultúra

Veľký trend v súčasnosti, plameniaky, ktoré na textíliách nachádzame veľa. Sema Design im venoval celý rad riadu v jemných farbách. Milujeme šálky, ktoré hrajú guľatosť pre moderný čajový čas. Prestieranie, keramická kanvica, šálky na obed, hrnčeky XXL, kolekcia „Pop Culture“ zahŕňa aj ultrafarebné žiarovky a závesy. Hovoríme áno!
Kolekcia leta 2016 má v obchode ďalšie prekvapenia, ako napríklad atraktívne tácky v retro štýle v krajine, mramorovú líniu označenú ako „mestská elegancia“ s odkazmi na Big Ben a Eiffelovu vežu alebo nočné stolíky na Škandinávsky vzhľad. Viac informácií na webe www.semadesign-