Tipy

Výukový program: náušnice so železnými guličkami

Výukový program: náušnice so železnými guličkamiWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Aké spomienky s korálkami vyžehliť! Od kreslených postáv k vymysleným zvieratám všetko prišlo k životu, keď sme prešli touto ranou železa obvykle vyhradenou pre dospelých. Dnes sa vraciame do detstva a učíme sa, ako vyrábať náušnice zo železných guličiek.

Materiál

- ploché kliešte - železné korálky - držiak železných perál - dva krúžky - list pergamenu - železo - dva háčiky do uší Rozpočet: približne 5 € Trvanie: 1 hodina

Fázy

1. Na začiatok umiestnite žehliace perly na základňu do požadovaného tvaru.
2. Položte hárok pergamenu na tvary a pritlačte ho pomocou žehličky na niekoľko sekúnd. Nechajte zaschnúť minútu a potom jemne vyberte perly. Náš tip: ak nemáte pergamenový papier, môžete použiť kus bielej látky.
3. Pripojte krúžok k obom tvarom.
4. Pripojte háčiky k krúžkom.

Nakoniec

Nakoniec je to skôr pekný nápad ako výroba perlových šperkov! Pomocou tejto techniky môžete vytvoriť akýkoľvek tvar! Náhrdelníky, náramky, retiazky na kľúče ... čakáme na vaše nápady! Bavte sa s ďalšími deťmi pri tvorbe ďalších zábavných šperkov: skúste napríklad náš tutoriál vyrobiť prsteň s farebnými ceruzkami!

Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie vašej verzie tohto DIY na našej stránke Facebook a nájdite ďalšie nápady na našom Pintereste!