Komentáre

Ako zvoliť správny kuchynský stôl?

Ako zvoliť správny kuchynský stôl?

Rôzne modely stolov do kuchyne

Vyberte a kuchynský stôl, je predovšetkým potrebné vybrať a tvar :

  • štvorcový stôl čo je určite najpraktickejšie, pretože sa výborne hodí do malých priestorov,
  • okrúhly stôl, teplejšie a priateľskejšie ako štvorcový stôl, pretože nemá rohy; je však menej funkčný,
  • obdĺžnikový stôl ktoré môžu ubytovať viac ľudí, a preto si ich vyžaduje veľká miestnosť,
  • tabuľkový bar že jedna sprevádza vysoké stoličky alebo stoličky, aby si mohla dať raňajky alebo jedlo na cestách.

Aký stôl pre malú kuchyňu?

ideálny stôl v a malá kuchyňa alebo primeranej veľkosti, je tabuľka so strednými rozmermi. Najlepšie je dokonca to, že je vybavené rozšírenie aby sme sa v súčasnosti mohli prispôsobiť vašim potrebám. Existujú aj tabuľky s klapky ktoré sa po dokončení ich používania dôkladne sklopia. To všetko sa môže kĺzať po stene a vyčistiť priechod po dokončení jedla. okrúhle stoly, sú vítaní a môžu nechať viac voľného obehu v miestnosti. Vyžadujú preto viac miesta, pretože ich nebudete môcť uložiť v rohu miestnosti, keď ich už nepotrebujete.

Aký stôl vo veľkej kuchyni?

Ak máte pekná veľkosť kuchyne, pravdepodobne si kladiete otázku: malá alebo veľká obdĺžnikový stôl ? Predtým, ako sa pustíte do nákupu, najprv premýšľajte o tom, ako to využijete: raňajky, obed, popoludňajší čaj, večera? Mať a veľký stôl nie je nevyhnutné. Ale ak máte veľkú rodinu a chcete si pochutnať na jedle v kuchyni, neváhajte!

V oboch prípadoch

Bez ohľadu na veľkosť vášho varenie, nezabudnite odmeraťpriestor pred nákupom nového stola. Stôl príliš malý v porovnaní s vašou kuchyňou, aj keď nevzhľadný, nebude hlavným problémom, zatiaľ čo príliš veľký kus nábytku vám zabráni vo voľnom obehu v priestore určenom na pohyb (prinesenie riadu, vloženie alebo slúžiace na stôl ...) alebo horšie sa do tejto miestnosti nehodia a budete sa musieť len otočiť v nádeji, že obchodník alebo veľká škatuľka vezme váš nábytok späť. Nezabudnite tiež definovaťumiestnenia z vášho stola. Bolo by škoda umiestniť ho takýmto spôsobom a uvedomiť si, že o tri dni neskôr nie je v konečnom dôsledku na „správnom mieste“. Stručne povedané, premýšľanie o týchto dvoch bodoch pred nákupom má zabrániť následnej strate času a energie!

A pokiaľ ide o materiál a farba vášho nového kuchynského stola? Tam ste to vy, kto súdite! Výber samozrejme závisí od vášho vkusu v dekorácii, od vášho rozpočtu, ale aj od zvyšku nábytku a od atmosféry vašej kuchyne. Ak nemáte pracovnú dosku a varíte na stole, uistite sa, že farba nie je príliš svetlá (vyhnite sa bielej) a či je materiál pevný a odolný proti teplu, chladu, riad, ťažké doplnky, škrabance a otrasy. Dostanete kuchynský stôl na blší trh a chcete ho prepísať, aby bol aktualizovaný? Máte pravdu, ale po brúsení a maľovaní na ňu naneste vrstvu bezfarebného laku, aby ste predišli jej znečisteniu alebo odlupovaniu pri čistení po jedle.

Chcete vylepšiť svoje kuchynský stôl, ale váš rozpočet je obmedzený? Neprepadajte panike! Objavte všetky naše tipy a cenné rady, ako vylepšiť kuchynský stôl bez porušenia banky.