Komentáre

Vytvorte si svoj vlastný nábytok s Drôles d'Oiseaux

Vytvorte si svoj vlastný nábytok s Drôles d'Oiseaux


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Drôles d'Oiseaux bol predstavený v dizajnovom štúdiu Fritsch-Durisotti a predstavil ho v týždni Paris Design Week 2015 a objavil ho editor talentov Du Côté de Chez Vous. Tento nový koncept, kombinujúci kreativitu a „pozitívny dizajn“, je súčasťou hnutia „urob si sám“. Prezentácia.

Jednoduchý a inovatívny konštrukčný princíp

Snívali ste už niekedy o tom, že by ste si mali zariadiť nábytok od A po Z? S Drôles D'Oiseaux je to (konečne) možné! Koncept Drôles d'Oiseaux, založený na princípe jednoduchosti konštrukcie, ktorý je inovatívny, kombinuje sofistikovanosť 3D tlače s jednoduchosťou štandardných komponentov predávaných spoločnosťou Leroy Merlin. A výsledok? Úžasný nábytok, ktorý si predstavili dizajnéri štúdia Fritsch-Durisotti: stolička „Duck“, kreslo „Coquenpâte“, flámska ružová sekretárka, šatník „Alouette“, sedadlo „Rossignol“ a malé „extra“ Chick ”.

Nekonečné prispôsobiteľné modely

Posúvajúc trend „urob si sám“ trochu ďalej s predstavou „Urob to a vyjadr sa“, Drôles d'Oiseaux nechá tvoju fantáziu rozprestrieť. Ak je štruktúra každého kusu nábytku definitívne modelovaná, jeho použitie zostáva otvorené. Podobne aj vzhľad týchto vtákov je prispôsobiteľný podľa vôle vďaka širokému výberu materiálov a farieb.

Ako dať život týmto vtipom vtákov?

Prvý krok: stiahnite si na webe 3D súbory všetkých modelov, ako aj súvisiace montážne pokyny. Druhý krok: 3D tlač "uzlov" spojenia, ktoré nesú štruktúru každého kusu nábytku. Ak to chcete urobiť, prejdite na najbližší „FabLab“ alebo TechShop - výrobnú dielňu zameranú na spoluprácu, ktorá poskytuje viac ako 150 strojov (drevo, kov, textilné dielne, 3D tlačiarne atď.) - ktorá sa otvorí koncom októbra v blízko obchodu Leroy Merlin v Ivry. Tretí krok: v obchodoch Leroy Merlin kúpte štandardné komponenty - napríklad farebné remienky, bukové špendlíky a lano. Teraz je rad na vás hrať!
site : www.droles-doiseaux.frKomentáre:

 1. Yiftach

  pozoruhodná fráza a je včasná

 2. Parrish

  Mýlia sa. Navrhujem o tom diskutovať. Napíšte mi do PM, hovorí to s vami.

 3. Ashwyn

  We picked up a lot, ATP.

 4. Senna

  Blahoželám vám, navštívila vás jednoducho skvelá myšlienkaNapíšte správu